Darbo vieta siuvimui

sewing room 1

Pradedant siūti, labai svarbu ergonomiškai įsirengti darbo vietą. Jei galima, pasirinkite vietą prie lango, kadangi apšvietimas turi būti labai geras. Renkantis siuvimo stalą patariama pirmenybę teikti stalams su daugybe stalčiukų daiktams susidėti. Tai padės išvengti nuolatinės netvarkos ant darbo stalo. Labai praktiškas pasirinkimas būtų specialiai į kampą įspraudžiamas stalas. Taip pat puikus sprendimas daiktų organizavimui tai permatomos plastikinės dėžės, naudodamiesi jomis visada žinosite, kur ir ką pasidėjote.

transformuojamas-stalas-comfort-7-3 61crlpFyt8L._SL1200_

Kitas svarbus darbo vietos aspektas tai patogi siuvėjo kėde. Geriausia rinktis kėdes su 5 kojom ir be ratukų, šios kėdės saugiausios ir patvariausios. Labai patogu jeigu kėde sukinėjasi. Pirkdami kėdę būtinai ant jos bent trumpam prisėskite ir atkreipkite dėmesį, ar šlaunys užima horizontalią padėtį, ar pėdos tvirtai liečia grindis. Jei ne, patikrinkite ar kėdės auštis reguliuojasi sukimo būdu arba rankenėle.

kt-1-kede-siuvejoms-minksta kt-2-kede-siuvejoms-medine-1

Dar vienas svarbus patarimas rengiant darbo vietą – ją gerai apšviesti. Darbo kambarys turi būti gerai apšviestas, geriausia bent dviem šviesos šaltiniais. Vienas iš jų tai pagrindinis patalpos apšvietimas – pavyzdžiui šviestuvas kambario viduryje prie lubų. Antras svarbesnis šviesos šaltinis, tai lanksti stalinė lempa, dažniausiai tvirtinama prie stalo krašto. Ši lempa užtikrina, kad darbo vietoje bus pakankamai koncentruotos šviesos ir akys pavargs minimaliai. Lankstus lempos tvirtinimas padės lengvai nustatyti šviesos kritimo kampą ir norimą šviesos intensyvumą (didinant atstumą nuo darbo paviršiaus).

haimu-hm-99t-10-led-sviestuvas-2 haimu-hm-99t-10-led-sviestuvas-1

Įrengiant darbo vietą ir parenkant vietą siuvimo įrangai patariama vienoje pusėje pastatyti lyginimo lentą su garo generatoriumi, kitoje sukirpimo stalą ir manekeną, o tarp jų siuvimo mašiną su stalu. Tokiu būdu, Jūs galėsite lengvai pasiekti reikalingą daiktą, darbas eisis skandžiau.

battistella-eolo-cromato-lyginimo-lenta battistella-diana-inox-mod-2012-garo-generatorius-su-lygintuvu-1 reguliuojamas-manekenas-diana-a

Savo asortimente turime daugelį specialiai siuvimui suprojektuotų stalų, galimi skirtingi dydžiai, spalvos. Taip pat turime kelis modelius šviestuvų, kėdžių, lyginimo stalų, garo genaratorių su lygintuvais ir manekenų.


Detalesnę informaciją rasite mūsų kataloge čia.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį