Fittingly Sew 2 konstravimo programa iškarpoms

Įrangos tipas: Programinė įranga siuvimo iškarpoms
Prekės ženklas: Soft Byte

Fittingly Sew 2 konstravimo programa iškarpoms

Fittingly-Sew-2-is-now-on-sale-630x381

Kūrybos laisvė

“Fittingly Sew2” tai naujausia  programa, skirta žmonėms, norintiems kurti savo modelius ir iškarpas.  Programa turi labai galingų įrankių, leidžiančių jums lengvai pradėti su pagrindinių iškarpų rinkiniu, kurį Jūs galite naudoti kaip pagrindą Jūsų originaliam modeliui.

Taip pat Jūs galite pradėti kurti iškarpą nuo nulio, pradedant nuo stačiakampių blokų, lygiai taip pat, kaip Jūs tą darytumėte su pieštuku, popieriumi ir liniuote. Redagavimo galimybės ekrane padaro šį procesą labai patogiu, greitu ir tiksliu.

Skirtingai nuo kitų iškarpų kūrimo programinių įrangų, Fittingly Sew2 akcentuoja laisvę kurti bei projektuoti konkrečiai Jūsų modelio viziją nuo pagrindų, o ne naudoti jau sukurtas iškarpas ir tik jas keisti ar tobulinti. Integruotos iškarpos ir blokai skirtos moterims, tačiau Jūs lengvai galite pritaikyti juos ir vyrams, vaikams ar net lėlėms.

Šioje programos versijoje yra galimybė atsekti iškarpų fragmentus iš foninių vaizdų, tai gali būti pavyzdžiui esamų drabužių nuotraukos, galima skenuoti iškarpas iš kitų šaltinių, ar net tiesiog nufotografuoti kitos iškarpos vaizdą ekrane.

Patikimumas

Siuvėjai, kurie pastebi, kad iškarpos iš žurnalų neatitinka išmatavimų ir yra netikslios, gali mėgautis patogiais ir tinkamais drabužiais, nes “Fittingly Sew2” gali sukurti modelius, kurių pagrindą sudaro beveik visos kūno formos. Mes turėjome puikių atsiliepimų iš klientų, kurie negalėjo tinkamai pritaikyti iškarpas iš kitų šaltinių. “Fittingly Sew2” naudojamas platus kūno matmenų rinkinys ir lengvai suprantamos matavimo diagramos užtikrina, kad net labai nestandartinei figūrai padaryta iškarpa bus ideali.  “Fittingly Sew2” testuoja kūno išmatavimus, kuriuos įvedate, konstruodami bandomąją iškarpą. Tokiu būdu užtikrinimas idealus iškarpos tikslumas.
“Fittedly Sew” naudoja išbandytą ir testuotą metodą, pagal kurį pirmą kartą gaminama bandomoji iškarpa pagal pasirinktus kūno matavimus.  Pagrindinis tikslas yra išbandyti, ar kūno išmatavimai yra teisingi.  Jei reikia daryti iškarpos taisymus, juos galima atlikti ekrane, patraukus kraštus automatiškai persiskaičiuoja išmatavimai.

Savybė

• Paprastas valdymas.
• Galimybė nustatyti savo individualias užlaidas siūlėmis.
• Programoje integruoti įvairūs drabužių šablonai – bazinės iškapos, kurie prisitaiko prie Jūsų įvestų išmatavimų arba yra standartinių išmatavimų. Tai pagalbos priemonės, kurie pagreitina Jūsų darbą, panaikindami būtinumą konstruoti kai kurias detales.
• Yra skirtingų modelių apykakles, kurias galima koreguoti savo nuožiūra.
• Iškarpos gali būti atspausdintos ant bet kokio popieriaus ar spausdintuvo. Registracijos ženklai leidžia labai tiksliai sujungti atskirus puslapius.
• Programoje yra galimybė naudoti skenuotus paveiksliukus ar esamų audinių nuotraukas – sukurti savo audinių dizainą ir naudoti skaitmeninių audinių spausdinimo paslaugas, originalumą ir kūrybiškumą.

wpa89ee46f_1a

Kai kurie iškarpų konstravimo įrankiai

Automatiškai formuoja apsiuvus Sujungia atskiras dalis kartu
wp9307f3c0_1a wpf002ef94_1a
Nubraižo puikiai atitinkančias išlenktas siūles Galimybė sukirpti detales į sekcijas
wp49b631a6_1a wp741bde28_1a
Perkelia įsiuvus

Sukuria iškarpą pagal esamo drabužio nuotrauką

wp6698ef5b_1a wpf6cfa3e8_1a
Skaitmeninis audinio spausdinimas  Fittingly Sew 2  kaip mokomoji priemonė
wp9aa3f642_1a wpc8c5662c_05_1a

Paverskite nuotrauką audiniu..

Imkite bet kokį grafinį vaizdą – gėlių, medžių ar akmenų nuotraukas, tradicinių motyvų ir abstraktaus meno kūrinių – visos nuotraukos yra puiki Jūsų kūrybos pradžia.

wpb4198504_1a
Naudokite geometrinius atspindžius, kad sukurtumėte nuostabius simetriškus gamtos objektų modelius ir pamatytumėte, kaip tai atrodytų. Koreguokite mastelį, kad gautumėte norimą modelio kartotinio dydžio palyginimą su drabužių dalimis.  Jei norite, pritaikykite erdvinius iškraipymus ir spalvų efektus.

wp45cb5fd9_1a wpb9b763a1_1a
wp089b2fd0_1a wp9aa3f642_1a

 Pašviesinkite arba padarykite permatomą audinio spalvą, darant bet kokį tolesnį darbą, kad iškarpos žymes būtų aiškiau matomos.

wpa2b79a72_1a
Naudokite specialią funkciją, kad sukurtumėte spausdinimo failus, pritaikytus spausdinti audiniams, ir nusiųskite į įmones, kurios specializuojasi nedidelio kiekio spaudoje.

DEMO versiją galite parsisiųsti ČIA

Instrukcija: anglų kalba

 

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį