Silver reed LC580 kiauraraščio karietėlė

Įrangos tipas: Priedai mezgimo mašinai
Prekės ženklas: Silver reed

Kiauraraščio karietėlė LC580

kiaurarascio-karietele-lc580-1-250x191 kiaurarascio-karietele-lc580

Tinka kompiutermašinai Silver Reed SK840. Kiauraraščio karietėlė tai vienas iš labai naudingų priedų prie jūsų mezgimo mašinos Silver Reed.  Ši karietėlė tikrai nustebins jus, kaip greitai galima megzti bet kokio sudėtingumo kiauraraštį.   Šios karietėlės pagalba jūs galite megzti kiauraraštį automatiškai, jums reikia tik stumti karietėlę pirmyn -atgal.  Kiauraraščio karietėlė pati perkelia kilpas nuo vienos adatos ant kitos, tokiu būdu mezginyje susidaro skylučių raštas pagal įdėtą perfokortą arba pagal nustatytą programą kompiuteryje.

kiaurarascio-karietele-lc2-5

Karietėlė gali megzti dviejų tipų kiauraraščius.  Mezgant paprastą kiauraraštį, karietėlė per vieną eilę ir mezga ir perkelia kilpas, tokiu būdu kiek kartų karietėlė pravažiavo iš vienos pusės į kitą, tiek eilių bus numegzta. Mezgant sudėtingą kiauraraštį kilpų perkėlimo ir mezgimo procesai atliekami atskirai.

LC2_1 LC2_2

Prie kompiuterinės mašinos Silver Reed SK840 tinka karietėlė LC580, kurią jūs turite naudoti kartu su programa DesignaKnit. Programoje jau užprogramuota labai daug kiauraraščio raštų. Taip pat jūs turite neribotas galimybes kurti naujus raštus, tam reikia papildomai įsigyti “Lace tool” modulį prie programos DesignaKnit.

„Lace Tool“ modulis naudojamas „DesignaKnit“ programinėje įrangoje kiauraraščio raštams kurti. „Lace Tool“ priedą galite įsigyti iš karto, kai perkate programą arba vėliau, kai atsiras poreikis.  Pats „Lace Tool“ modulis jau yra integruotas į programą. Norėdami jį aktyvuoti, turite įvesti kodą, kurį gaunate, kai perkate priedą. Spustelėję piktogramą su kiauraraščio simbolio vaizdu, atidarytame lange įveskite aktyvinimo kodą ir pradėkite naudoti modulį. Aktyvavimo kodo kaina – 45 Eur.

iklace lace

Kiauraraštis visada gražus ir madingas, jis puikiai tinka ne tik vasariniams rūbams: įvairioms suknelėms, palaidinėms, šalikams,  bet ir šiltesnėms gaminiams megzti. Puikiai atrodo kiauraraščio intarpai net gaminiuose iš storesnių siūlų.

Silver Reed LC2_2

Kaina:  514 Eur
Daugiau informacijos apie mezgimo mašinas rasite čia.

Garantija: 1 metai

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį