Programinė įranga mezgimui Knitt Styler

Įrangos tipas: Programinė įranga kompiuterizuotoms mezgimo mašinoms
Prekės ženklas: Silver reed

Programinė mezgimo įranga Knitt Styler

Programinė įranga Knitt Styler – idealus sprendimas prisijungiant jūsų elektroninę mezgimo mašiną Silver Reed prie kompiuterio. Programa susideda iš modulių, kurie dirba lygiagrečiai, o perjungimus tarp jų, atliekate tiesiog vienu pelės mygtuko spustelėjimu. Jums nereikia įrašinėti ir vėl iš naujo atidaryti kelių failų, kai pereinama nuo vieno modulio prie kito modulio. Šios programos dėka galėsite greitai susikurti įvairių tipų iškarpų, galėsite naudoti didžiulį kiekį raštų ir perpinimų, papuošti savo modelį paveikslėliu arba humoristiniu tekstu rastu internete. Jeigu mezgimu užsiimame profesionaliai, tada naudojant Knitt Styler lengvai surinksite ir išsaugosite visą kolekciją modelių net patiems reikliausiems klientams.

KnitStyler_1 KnitStyler_2

Modulis “Piešimas” – modulis suteikia daugybę galimybių kurti ir redaguoti raštus. Šis įrankis darbui su raštais yra paprastas pradedantiesiems ir patogus profesionalams. Jūs gausite daug galimybių kurti ir taisyti raštus. Galima raštus piešti rankiniu būdu, perkuriant dalį raštų pagalba specialių įrankių ir efektų, įterpti figūras, prierašus, paruoštus raštus iš bibliotekos, arba perkurti nuskanuotus vaizdus. Galima padėti iškarpą ant paveikslėlio ir sujungti juos tinkamu raštu.


Modulis “Iškarpos”
  – čia Jūs galite dirbti su viena iškarpa bet kokio sudėtingumo – kurti, taisyti, o taip pat pasinaudotispecialiu konstruktoriumi jau gatavų modelių – iki 3000 variantų. Tai paprastas įrankis kurti iškarpas ir su jomis dirbti.Modulis yra specialiai pritaikytas greitam perkėlimui iškarpų iš žurnalų. Jūs lengvai galite transformuoti iškarpa apykaklės mezgimui arba sudėtingai apačios linijai megzti.

Modulis “Mezgimas” – modulis skirtas mezgimo mašinos valdymui  ir išgavimui tolimesnės instrukcijos mezgimui.Viskas, ką jūs padarėte kituose dalyse programos, čia susumuojamos. Mezgimo procesas kontroliuojamas, patarima realiu laiku. Elektroninė mezgimo mašina automatiškai mezga raštą, kompiuteris praneša kada reikia pridėti arba nuimti akis, apie pakeitimą siūlų ir nustatymus. Perfokortelinė mašina mezga raštą pagal perfokortą, o kompiuteris gauna informaciją iš magnetinių jutiklių apie eilės praėjimą  ir reguliariai duoda visus pranešimus.

KnitStyler_3 KnitStyler_4

Modulis “Galerija” – darbas su raštų katalogais skirtas piešiniams kurti. Su programa prisideda ir keletas paruoštųkatalogų (apie 2000 raštų), bet jūs galite lengvai sukurti savo.  Funkcijos filtro pagalba yra lengva orentuotis tokiame didelime kataloge ir rasti tai, ko jums reikia. Geriausias būdas organizuoti savo raštus. Viena galerija – vienas failas nedidelio dydžio, kurkite galerijas, mainykitės jomis, platinkite internete.

Modulis “Modeliai” – modulis naudojamas darbui su produktu visumoj. Galite sujungti reikiamą piešinį, iškarpas, instrukcijas ir komentarus viename faile, kuris vadinamas “modelis”. Galite laikyti visą informaciją apie savo modelio produktą (iškarpos, brėžiniai, matmenys, tankis, mezgimo technologija).Unikalus įrankis darbui su visomis produkto savybėmis vienu metu. Pradedančiajam nautotojui – pats lengviausias būdas sujungti modelį, o profesionalui – rimtas įrankis savo modelių kolekcijoms kurti.

KnitStyler_5 KnitStyler_6

Modulis “Konverteris“ – Jūs galite konvertuoti bet kurį nuskenuotą paveikslėlį ar nuotrauką ir tada išmegzti savo kūrinyje. Lengvas būdas padaryti nuotrauką ar paveikslėlį rašte. Tačiau vertėtų būti pasirengusiam tam, kad vaizdas šiek tiek išsikreips rezultate, dėl neišvengiamo spalvų kiekio  apribojimo  ir rašto struktūros sudėties. Nepaisant to, šis įrankis suteikia visas galimybes Jūsų kūrybiniam talentui. Galimybė importuoti pagrindinius grafinių failų formatus  – jpg , . jpeg , . ico , . bmp , . wmf , . emf .

Modulis “Rankdarbiai”  – tai yra elektroninė instrukcija, mezgimo mašinos Silver Reed, o taip pat sudaro patarimus apie mezgimo technologijas, piešinio paruošimą, perpinimo ir kitos naudingos informacijosaprašymą.

Mezgimo procese Jūs galėsite lengvai ir, pats svarbiausias dalykas, greitai surasti reikiamą Jums nuorodą.Tokia instrukcija niekada nepasimes ir nesusiglamžys kaip popierius.

KnitStyler_7

Programinės įrangos Knitt Styler USB komplektacija :

  • CD diskas
  • adapteris su USB pajungimo kabeliu
  • maitinimo blokas
  • spausdinta instrukcija lietuvių ir rusų kalba (programos interfeisas rusų arba anglų kalba)
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį