Transformuojamas stalas Comfort 7

Siunčiant užklausą stalui, prašome nurodyti pageidaujamą spalvą. Galimas spalvas galite peržiūrėti prekės aprašymo apačioje. Prašome nurodyti spalvos pavadinimą.

Šis puikus baldas užima nedaug vietos ir per kelias sekundes pasiverčia patogia siuvimo darbo vieta. Šiame balde puikiai kartu telpa beveik visų dydžių siuvimo mašinos ir overlokai.  Ant stalo sienelės įrengti stalčiukai patogiam siuvimo smulkmenų saugojimui. Taip pat yra du ištraukiami stalčiai patogiam siuvimo priedų saugojimui, pirmame stalčiuje įrengta speciali vieta siūlų ritėms laikyti su 56 laikymo strypeliais, o antras stalčius puikiai tinka medžiagoms ir kitoms didesnėms ar mažesnėms priemonėms laikyti. Stalviršio priekinėje dalyje jūsų patogumui yra liniuotė. Specialūs ratukai su stabdžiais padės lengvai perstumti stalą į jums reikiamą vietą. Galimos įvairios apdailos spalvos. Stalas parduodamas nesurinktas. Pridedama surinkimo instrukcija.

Modelis COMFORT 7

Išmatavimai 920 (plotis) x 557 (gylis) x 780 (aukštis);

Išskleisto stalo išmatavimai 1842 (plotis) x 557 (gylis) x 763 (aukštis) x 845 (plotis, papildoma dalis) 442 (ilgis, papildoma dalis) x 500 (plotis, pjovimo paviršius)

Kaina: 342 Eur

Stalas Comfort 7
Išmatavimai
Comfort7_0
Comfort7_4 Comfort7_1
Du ištraukiami stalčiai patogiam siuvimo priedų saugojimui Speciali vieta siūlų ritėms laikyti su 56 laikymo strypeliais
Comfort7_6 Comfort7_7
Į stalą kompaktiškai telpa siuvimo mašina, overlokas ir priedai Ant stalo sienelės įrengti stalčiukai smulkmenoms saugoti
Comfort7_3  Comfort7_8
Ant stalo jūsų patogumui yra matavimo liniuotė Stalas užrakinamas jūsų vaikų saugumui
Comfort3_19 Comfort3_20
Specialūs ratukai su stabdžiais lengvam perstumimui Labai talpus ir patogus stalas
Comfort3_18 Comfort7_5

Galimos stalų spalvos:

Oak medium light Lakeland acacia light
Brown cassino ash Beech Elmau
Platinum white Silver
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį