ZOJE ZJ9903AR-D3B/PF tiesiasiūlė pramoninė mašina su adatos transp.

Įrangos tipas: Pramoninė tiesiasiūlė mašina

Prekės ženklas: ZOJE

ZOJE ZJ9903AR-D3B/PF tiesiasiūlė pramoninė mašina

Šioje mašinoje yra  įdiegtos automatinės adatos pozicionavimo, automatinio  užtvirtinimo, siūlo nukirpimo ir pėdelės pakėlimo funkcijos, kurios padeda  sutaupyti iki  40% laiko gamybiniam gaminio apdirbimui. Šiame  modelyje  yra  integruotas  servo variklis, kurio savybės  užtikrina lengvą ir tylų mašinos paleidimą, sklandų siuvimo reguliavimą, o taip pat elektros energijos taupymą. ZOJE ZJ9903R-D3B/PF idealiai tinka daugumos  gaminių siuvimui, tokių kaip apatiniai, marškinėliai, kostiumai, džinsiniai rūbai ir gaminių siuvimui iš lengvos arba sunkios tekstilės. Valdymo pulto buvimas leidžia užprogramuoti iki 4 rūšių užtvirtinimus, etikečių prisiuvimą ir atlikti uždedamų kišenių nupeltakiavimą.  Sinchroninis viršutinis (adatos) ir apatinis (transporterių) audinio padavimas užtikrina ypač kokybišką siūlę ir padeda išvengti medžiagos susitraukimo siuvimo metu.

Įrenginys komplektuojamas su stalu ir varikliu. 

zj9901_1 med_zj9701_2_1 zoje_zj-9703_led-1024-1024 med_zj9701_1_1

Straipsnis apie gamintoją ZOJE.

Pasiteirauti dėl kainos galite tel. 869988349, el. paštu eduardas@siuvimostilius.lt ar užpildę užklausos formą, paspaudę mygtuką “Teirautis”.

Теchninės charakteristikos:

Apatinis adatos transportavimas
Įntegruotas Servo variklis
Dygsnio ilgis  iki 5 mm
Pėdelės pakėlimo aukštis 6/13 mm
Automatinis tepimas. Minimalus
Maksimalus siuvimo greitis 4000 dyg/min
Operacijų programavimas: siūlų nukirpimas, automatinis užtvirtinimas, adatos pozicionavimas, dygsnių skaičiaus programavimas
Automatinis pėdelės pakėlimas
Padidintas korpusas

Garantija: 12 mėn

Instrukcija: lietuvių ir anglų kalba

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį