SIUVIMO KONKURSAS "Atnaujink seną drabužį"

FB baneris konkursas

Aukštos klasės siuvimo mašinų gamintojas BERNINA, UAB „Siuvimo stilius“ ir SIUVIMO KURSAI vėl kviečia visus mylinčius siūti išbandyti savo jėgas, pasidalinti savo kūrybiškomis idėjomis ir tiesiog smagiai praleisti laiką, sukuriant naują gaminį.

Bernina tęsia visame pasaulyje populiarėjančią antrinio panaudojimo temą „CLOTHES UPCYCLING“ ir šį kartą siūlo suteikti „antrą gyvenimą“ savo senam drabužiui, kuris jau nebenešiojamas, nebemadingas, bet vis dar guli spintoje.

Bernina savo išmaniųjų siuvimo mašinų pagalba visame pasaulyje skatina žmonių kūrybiškumą. Todėl šiame konkurse, kaip ir visada, labiausiai vertinamos savybės bus:   Jūsų Fantazija, Išradingumas, Kūrybiškumas, Kruopštumas, Originalumas

Geriausio darbo kūrėjas laimės

puikią elektromechaninę siuvimo mašiną

Bernette Milan 5  !!!

siuvimo-masina-bernette-milan-5-e66-v2

Dėmesio!!! Visi Jūsų persiūti drabužiai lieka Jums, todėl Jūs turite puikią progą sukurti naują stilingą aprangą bei pasinaudoti galimybe laimėti puikią siuvimo mašiną ar vieną iš kitų vertingų prizų.

KONKURSO SĄLYGOS
1. Apsirenkite drabužiais (komplektas pvz. apačia ir viršus, suknelė, kombinezonas ir kt.), kuriuos norėtumėte perdirbti ir nusifotografuokite (nuotrauka stovint šviesiame fone, ryški, kokybiška).

2. Perdirbkite savo drabužius į kitus atnaujintus gaminius, pasinaudodami savo fantazija ir kūrybiškumu. BŪTINA drabužių foto kūrimo – siuvimo mini istorija (4-6 nuotraukos).

3. Apsirenkite persiūtais atnaujintais drabužiais (komplektas pvz. apačia ir viršus, suknelė, kombinezonas ir kt.) ir nusifotografuokite (nuotrauka stovint šviesiame fone, ryški, kokybiška).

PASTABA. Nuotraukoje gali būti ne būtinai gaminių kūrėjas,  tai gali būti bet koks žmogus, galintis pademonstruoti rūbą. Veido galima nerodyti. Svarbu, kad gerai matytųsi modelis – koks buvo ir koks tapo po perdirbimo.

Visas nuotraukas reikės atsiųsti el. paštu bernina@siuvimostilius.lt  iki  lapkričio 4 d. 12 val.

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę bei tel. numerį, kad galėtume su jumis susisiekti, jei kils klausimų.

Nuotraukose turi atsispindėti svarbiausi drabužio gimimo procesai, įrodantys, kad daiktas buvo tikrai pasiūtas Jūsų pačių, o ne tiesiog nupirktas.

1 nuotrauka  – pradinis gaminys ( iki persiuvimo! ), kuris dalyvaus balsavime (nuotrauka šviesiame fone, ryški, kokybiška).

2-5 nuotraukos – gamybos proceso eiga.

6 nuotrauka – galutinis gaminys (po persiuvimo ), kuris dalyvaus balsavime (nuotrauka šviesiame fone, ryški, kokybiška).

NEATSIUNTUS VISŲ ŠIŲ NUOTRAUKŲ, GAMINYS KONKURSE NEDALYVAUJA.

IŠ VISO Į FINALĄ PATEKS 10 GAMINIŲ.

📌 Gautas nuotraukas, visas vienu metu, lapkričio 5 d. 12 val., įkelsime į Facebook’e sukurtą specialų nuotraukų albumą. Mini istorijos bus skelbiamos komentaruose.

📌 Nuo lapkričio 5 d. 12 val. iki lapkričio 23 d. 12.00 val. vyks balsavimas už nuotraukų albume sukeltus jūsų gaminius. Paskelbus FB balsavimo rezultatus, dalyviai, patekę į pirmąjį penketą, turės atsiųsti perdirbtus drabužius mums paštu, paštomatu arba pristatyti asmeniškai iki lapkričio 30 d. adresu : UAB „Siuvimo Stilius“, Žalgirio g. 109, Vilnius 08212.

📌 Kitą penketą iš visų dalyvių išrinks komisija, sudaryta iš SIUVIMO KURSŲ mokytojų. Išrinkti dalyviai turės atsiųsti perdirbtus drabužius mums paštu, paštomatu arba pristatyti asmeniškai iki lapkričio 30 d. adresu : UAB „Siuvimo Stilius“, Žalgirio g. 109, Vilnius 08212.

📌 Lapkričio 23 d. 14.00 val. bus paskelbti dešimt išrinktų dalyvių, kurių darbai bus išsiųsti į Šveicariją, kur nugalėtojus rinks komisija, sudaryta tik iš Bernina International AG atstovų – Bernina švietimo ir mokymų skyriaus atstovė, siuvimo žurnalo “Inspiration” dizainerė bei Bernina “Kūrybos centro” vadovė.

LAIMĖTOJAI BUS PASKELBTI 2020 m. gruodžio 18 d. 12.00 val.

Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti/papildyti konkurso sąlygas be išankstinio pranešimo. Pastebėjus sukčiavimo atvejus (t. y. kai nesilaikoma Konkurso taisyklių ir sąlygų arba įtarus nesąžiningą balsavimą), organizatorius pasilieka teisę nesąžiningus dalyvius diskvalifikuoti iš konkurso.

PRIZAI:
1 vieta – elektromechaninė siuvimo mašina bernette Milan 5 (dovanos vertė 288 Eur).

siuvimo-masina-bernette-milan-5-e66-v2

2 vieta – reguliuojamas manekenas siuvimui Diana A, B arba C pasirinktinai (dovanos vertė 124 Eur).

reguliuojamas-manekenas-diana-a

3 vieta  – 12 val. siuvimo kursai pasirinktame mieste (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje arba Šiauliuose) +  50 Eur dovanų kuponas iš UAB “Siuvimo stilius” parduotuvės (bendra dovanos vertė 98 Eur).

siuvimokursa Siuvimo Stilius Dovanu Kuponas_2020

4 vieta –   Aukštos kokybės vokiškų siūlų rinkinys Mettler Seralon 35 vnt ( dovanos vertė 40 Eur)
Pilną spalvų paletę rasite ČIA

Seralon siulai 0818-seralon-thread-100m

5 vieta – Siuvimo reikmenų komplektas iš mūsų parduotuvės pasirinktinai (dovanos vertė 30 Eur)

Adateles spec Pėdelė peltakiavimui Kontrolieriaus zirklutes siulams_TC9000_3 dw-9000t-e-6808b-zirkles - Copy Adatos trikotazui Schmetz H-S Texi dezete ritelems_2

6-10 vieta – BERNINA dovanų rinkinys

BVCUP siuvimo-konkursas-bernina-jeans-upcycling-4-571x576

 

Veiksmas Data
Persiuvame drabužius ir siunčiame nuotraukas nuo spalio 2 d.  iki  lapkričio 4 d.
Prasideda balsavimas FB Siuvimo Stilius psl. nuo lapkričio 5 d. iki lapkričio 23 d. 12.00 val.
Laukiame 10 išrinktų gaminių paštu nuo lapkričio 23 d. iki lapkričio 30 d.
Išrinktas dešimtukas keliauja į Šveicariją nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 7 d.
Nugalėtojo rinkimai nuo gruodžio 10 iki 17 d.
Nugalėtojo paskelbimas gruodžio 18 d. 12 val.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį