SIUVIMO KONKURSAS "BERNINA JEANS UPCYCLING"

Konkurso virselis

Ar kada nors girdėjote apie „Upcycling“ metodą?  Upcycling reiškia pakartotinį panaudojimą, kai senos, naudotos, jau pamirštos medžiagos (dažnai laikomos šiukšlėmis), prikeliamos naujam gyvenimui ir gražinamos į vartojimą.

UAB SIUVIMO STILIUS, BERNINA International AG ir ir UAB SĖKMĖS MAGIJA – Siuvimo kursai,

kviečia dalyvauti SIUVIMO KONKURSE JEANS UPCYCLING !

Šį kartą siuvimo konkursui BERNINA siūlo labai aktualią mūsų laikais  medžiagų perdirbimo temą ir antrinį daikto panaudojimą –

PASISIŪKITE RANKINUKĄ ARBA KUPRINĘ IŠ SENŲ DŽINSŲ

Kas jau dalyvavo arba stebėjo mūsų siuvimo konkursus žino, kad Bernina savo išmaniųjų siuvimo mašinų pagalba skatina žmonių kūrybiškumą. Todėl šiame konkurse, kaip ir visada, labiausiai vertinamos savybės bus:    Jūsų Fantazija, Išradingumas, Kūrybiškumas, Kruopštumas, Originalumas

Geriausio darbo kūrėjas laimės nepriekaištingos kokybės  krašto apmėtymo mašiną (overloką) Bernina L450 !!!

krasto-apmetymo-masina-overlokas-bernina-l450-10-v2

Dėmesio!!! Jūsų siūtos rankinės lieka Jums ir džiugins Jus šiltomis vasaros dienomis.  Todėl Jūs turite puikią galimybę pasisiūti naują stilingą aksesuarą bei pasinaudoti galimybe laimėti puikų overloką – BERNINA L450.  Organizatorius tik pirmos vietos nugalėtojo rankinę pasilieka sau, savo ekspozicijoje.

internal-3-1200x800px Rankine 1 Rankine 5 Rankine 3 Rankine 7

KONKURSO SĄLYGOS

📌 Paimkite senus nenaudojamus džinsus ir iš jų pasiūkite rankinuką, kuprinę arba pirkinių maišelį. 👝 🛍️ 👜 🎒 Rekomenduojamas dydis – pagal jūsų pageidavimą.

📌  Ant jūsų kūrinio BŪTINAI turi būti BERNINA logotipas ar užrašas (prisiūtas, išsiuvinėtas, nupieštas ar pan.). Rankinę galite siūti, siuvinėti, dekoruoti, puošti skiautiniais, kaip tik sugalvosit. Svarbu, kad ji būtų pasiūta iš senų džinsų. Pagrindiniai konkurso vertinimo kriterijai: meniškumas, originalumas, kūrybiškumas ir kruopštumas.

📌 BŪTINA rankinės foto kūrimo – siuvimo mini istorija, (4-6 nuotraukos), kurią reikės atsiųsti el. paštu bernina@siuvimostilius.lt iki balandžio 27 d. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę bei tel. numerį, kad galėtume su jumis susisiekti, jei kils klausimų. Nuotraukose turi atsispindėti svarbiausi rankinės gimimo procesai, įrodantys, kad daiktas buvo tikrai pasiūtas Jūsų pačių, o ne tiesiog nupirktas:

1 nuotrauka – senų džinsų, iš kurių planuojate siūti, nuotrauka.
2-5 nuotraukos – gamybos proceso eiga.
6 nuotrauka – galutinis gaminys, kuris dalyvaus balsavime (nuotrauka šviesiame fone, ryški, kokybiška).

NEATSIUNTUS VISŲ ŠIŲ NUOTRAUKŲ, GAMINYS KONKURSE NEDALYVAUJA.

📌 Gautas nuotraukas visas vienu metu, balandžio 28 d., įkelsime į Facebook’e sukurtą specialų nuotraukų albumą. Mini istorijos bus skelbiamos komentaruose. Nuo balandžio 28 d. iki gegužės 14 d. 12.00 val. vyks balsavimas už nuotraukų albume sukeltus jūsų gaminius.

📌 Paskelbus FB balsavimo rezultatus, dalyviai, patekę į pirmąjį dešimtuką, turės atsiųsti rankinukus mums paštu arba pristatyti asmeniškai iki gegužės 21 d. adresu: UAB „Siuvimo Stilius“, Žalgirio g. 109, Vilnius 08212.

📌 Dešimt, daugiausiai balsų surinkę rankinukai bus išsiųsti į Šveicariją, kur nugalėtojus rinks komisija, sudaryta tik iš  Bernina International AG atstovų –  Bernina švietimo ir mokymų skyriaus atstovė, siuvimo žurnalo “Inspiration” dizainerė bei Bernina “Kūrybos centro” vadovė.

📌 Rankinukus išsiųsime atgal kartu su laimėtais prizais, kai gausime juos atgal iš Šveicarijos birželio mėnesį.

🏆  PRIZAI  🏆

🏆 1 vieta 🏆     Krašto apmėtymo mašina (overlokas) BERNINA L450.
Mašinos aprašymą rasite ČIA

L450_Right_View_9b3ac29a-2983-424d-9f88-0842036227c8_1024x1024 Bernina L450 Overlock Nähmaschine.  Bernina L450 Overlock Nähmaschine. L450_Widget_ThreadControl

🏆 2 vieta 🏆   Reguliuojamas manekenas siuvimui Diana A, B arba C pasirinktinai (dovanos vertė 124 Eur).
Manekenų aprašymus rasite ČIA

diana_0 diana_a_0 med_DianaB_2

🏆 3 vieta 🏆   12 akad. val. SIUVIMO KURSAI pasirinktame mieste (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje arba Šiauliuose) (dovanos vertė 48 Eur).
Siuvimo kursų aprašymą rasite ČIA

siuvimokursa

🏆 4 vieta 🏆 Aukštos kokybės vokiškų siūlų rinkinys Mettler Seralon 35 vnt ( dovanos vertė 40 Eur)
Pilną spalvų paletę rasite ČIA

Seralon siulai 0818-seralon-thread-100m

🏆 5 vieta 🏆   Siuvimo reikmenų komplektas iš mūsų parduotuvės pasirinkitnai (dovanos vertė 30 Eur)
Siuvimo reikmenys rasite  ČIA

Adateles spec Pėdelė peltakiavimui Kontrolieriaus zirklutes siulams_TC9000_3 dw-9000t-e-6808b-zirkles - Copy Adatos trikotazui Schmetz H-S Texi dezete ritelems_2

🏆 6 – 10  vietos 🏆     BERNINA dovanų rinkinys

Bernina dovanos

LAIMĖTOJAI BUS PASKELBTI  2020 m. birželio  8 d. 12.00 val.

Lentele

Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti/papildyti konkurso sąlygas be išankstinio pranešimo.  Pastebėjus sukčiavimo atvejus (t. y. kai nesilaikoma Konkurso taisyklių ir sąlygų arba įtarus nesąžiningą balsavimą), organizatorius pasilieka teisę nesąžiningus dalyvius diskvalifikuoti iš konkurso.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį