SIUVIMO KONKURSAS "KURK-NUDŽIUGINK ir LAIMĖK" (PRATĘSTAS IKI 2019.11.21)

UAB SIUVIMO STILIUS, BERNINA International AG ir UAB SĖKMĖS MAGIJA – Siuvimo kursai, kviečia dalyvauti KONKURSE “KURK-NUDŽIUGINK ir LAIMĖK”

Zaislu konkursas bernina_baneris

Pasitelk savo fantaziją, išradingumą, kūrybiškumą, kruopštumą, pirštų miklumą, ir PASIŪK MINKŠTĄ ŽAISLIUKĄ. Nuotraukose įamžink šio žaisliuko sukūrimo mini istoriją: nuo idėjos gimimo iki pasiuvimo (svarbiausius kelis kūrybinio proceso etapus.) ATSIŲSK JĮ MUMS PAŠTU ir geriausio darbo kūrėjas gaus naujausią šveicarų gamintojo Bernina kompiuterizuotą siuvimo mašiną bernette b77 !!!

Dėmesio!!! Atsiųsti žaisliukai nebus grąžinami, o atliks dar vieną svarbią misiją – pradžiugins sergančiųjų ligoniukų širdeles! Visus gautus žaisliukus po konkurso perduosime Paramos ir labdaros fondo „Mamų unija“ globojamiems vaikams. Todėl siūdami minkštą žaisliuką nepamirškite ĮDĖTI SAVO PAČIAS PAČIAS ŠILČIAUSIAS MINTIS IR LINKĖJIMUS, nes galbūt būtent Jūsų siūtas meškiukas ar zuikutis taps kažkurio vaikučio geriausiu draugu. Organizatorius tik pirmos vietos nugalėtojo žaisliuką pasilieka sau, savo ekspozicijoje.

KONKURSO SĄLYGOS
1. Pasitelkite savo fantaziją ir pasiūkite minkštą žaisliuką. Rekomenduojamas dydis – nuo 20 cm. Ant žaisliuko BŪTINAI turi būti BERNINA logotipas (prisiūtas, išsiuvinėtas ar pan.). Žaislą galite siūti, siuvinėti, dekoruoti, įvairiausiais audiniais ar skiautiniais, kaip tik sugalvosit. Siūti tikrai galima rankomis, jei neturite siuvimo mašinos. Pagrindiniai konkurso vertinimo kriterijai: meniškumas, originalumas, kūrybiškumas ir kruopštumas. Kuriant žaislą, nepamirškite, kad su jais vėliau žais vaikai, tad NEGALIMA naudoti jokių kenksmingų medžiagų!
2. Pasiūtą žaisliuką su BERNINA logotipu supakuojate ir išsiunčiat mums paštu arba pristatot patys, IKI lapkričio 21 d., adresu: UAB SIUVIMO STILIUS, Žalgirio g. 109, Vilnius, LT-08212 Lietuva
3. Žaisliuko kūrimo – siuvimo mini istoriją (3-4 nuotraukas) atsiunčiate el. paštu bernina@siuvimostilius.lt.
Nuotraukose turi atsispindėti svarbiausi žaisliuko gimimo procesai, įrodantys, kad žaislas buvo tikrai pasiūtas Jūsų pačių, o ne tiesiog nupirktas. NEATSIUNTUS ŠIŲ NUOTRAUKŲ, ŽAISLIUKAS KONKURSE NEDALYVAUJA.
4. Gautus Jūsų siūtus žaisliukus mes fotografuosime ir visus vienu metu, lapkričio 22 d., įkelsime į Facebook’e sukurtą specialų nuotraukų albumą. Mini istorijos bus skelbiamos komentaruose. Nuo lapkričio 22 d. iki gruodžio 2 d. 15.00 val. vyks balsavimas už nuotraukų albume sukeltus žaisliukus. Dešimt, daugiausiai balsų surinkę žaisliukai bus išsiųsti į Šveicariją, kur nugalėtojus rinks komisija, sudaryta tik iš Bernina International AG atstovų:
Sarah Caldwell – Education and Training Manager at BERNINA International AG (Bernina švietimo ir mokymų vadovė)
Carolin Läubli – Designer for BERNINA-sewing magazine “Inspiration” (Siuvimo žurnalo “Inspiration” dizainerė)
Tanja Dünner – Head of the BERNINA Creative Center in Steckborn (Bernina “Kūrybos centro” vadovė)
5. Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti/papildyti konkurso sąlygas be išankstinio pranešimo. Dalintis nuotraukomis galima tik per Lietuvoje esančias Facebook grupes.
Galima pasidalinti ant savo facebook sienos su draugais, paprašyti draugų pasidalinti.

Pastebėjus sukčiavimo atvejus (t. y. kai nesilaikoma Konkurso taisyklių ir sąlygų arba įtarus nesąžiningą balsavimą), organizatorius pasilieka teisę nesąžiningus dalyvius diskvalifikuoti iš konkurso.

PRIZAI:
1 vieta – kompiuterizuota siuvimo mašina – bernette b77 (dovanos vertė 880 Eur).
Mašinos aprašymą rasite čia
http://www.siuvimomasinos.lt/preke/kompiuterizuota-siuvimo-masina-bernette-b77/

2 vieta – 80 akad. val. siuvimo kursai pasirinktame mieste (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje arba Šiauliuose) (dovanos vertė 220 Eur);
Siuvimo kursų aprašymą rasite www.siuvimo-kursai.lt

3 vieta – Burda iškarpos pasirinktinai iš mūsų katalogo (Dovanos vertė 50 Eur ).
Pilną iškarpų ir žurnalų asortimentą rasite čia
https://www.facebook.com/Burda.iskarpos/

Prizinės vietos tik 3, MES apdovanoti VISŲ, tikrai, deja, negalėsime, bet nelaimėjusiems, iškart siūlome nenusiminti, nes visi konkurso dalyviai bus APDOVANOTI VAIKUČIŲ ŠYPSENĖLĖMIS.

LAIMĖTOJAI BUS PASKELBTI 2019 m. gruodžio 20 d. 12.00 val.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį