Kompiuterizuota siuvimo-siuvinėjimo mašina bernette b79 (Yaya Han Edition)

Įrangos tipas: Kompiuterizuota siuvimo-siuvinėjimo mašina
Prekės ženklas:  Bernina bernette
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! 
 b79 gif
Kaina su PVM
1,828.00 €
Radote pigiau?

Kompiuterizuota siuvimo-siuvinėjimo mašina bernette b79 (Yaya Han Edition)

Šio aprašymo pradžioje išdėstyti Yaya Han Edition skirtumai nuo paprasto b79 modelio, o toliau seka informacija kuri galioja abiems modeliams. 

BERNINA Embroidery software 9 Creator Papildomi šablonai mašinos atmintyje

bernette-79-yaya-han-environmental_2018_53007507970_o

bernette-79-yaya-han-environmental_2015_53006535957_o
Komplektacijoje pridedama programinė įranga BES9 Creator,

kuri jums leis nuo nulio kurti savo siuvinėjimo šablonus, tekstą,

perdaryti nuotraukas į paveikslus ir suteiks daugelį kitų įrankių

kūrybai pasireikšti.

Plačiau apie šią programinę įranga čia.

Yaya Han Edition savo vidinėje atmintyje turi 68 papildomus unikalius

siuvinėjo šablonus.

Juos galite pamatyti čia.

Papildomos pėdelės komplekte

 Nuostabus komplektas visiems norintiems kurti
yaya pedeles dsc01184-yaya_53007507875_o

Yaya Han Edition komplektacijoje turi net 18 pėdelių , kurios padės įveikti

sudėtingus audinius ir atlikti įspūdingas aplikacijas. Tarp jų pėdelės odai, apkantavimui,

palenkimui, juostų prisiuvimui ir kt.

Visas pėdelių sąrašas pateiktas techniniu “Techniniai duomenys”.

Siuvimas, siuvinėjimas, šablonų kūrimas, aplikacijos, ypač

didelis integruotų šablonų ir pridedamų pėdelių pasirinkimas.

Viskas ko reikia savo kūrybinėms idėjoms įgyvendinti.

Brošiūra čia.

 

Bendra informacija

bernette b79 yra aukščiausio lygio modelis. Jis siūlo viską, ko reikia kūrėjui – ši nuostabi mašina sujungia visas b77 siuvimo funkcijas su b70 Deco siuvinėjimo galimybėmis. Jus nestebins šios stilingos šveicarų gamintojo Bernina mašinos valdymo paprastumas ir funkcionalumas.

Siuvimo_siuvinejimo masina bernette b79_2

bernette b79 siūlo net 500 įvairių siuvimo operacijų, 17 automatinių kilpų sagoms, 3 abėcėles,  net 1000 dyg/min siuvimo greitį, 4 LED darbo zonos apšvietimą, didelį  5“ jutiklinį ekraną,  integruotą dvigubo transportavimo sistemą „Dual Feed“, laisvų rankų sistemą.  Jūs galite keisti dygsnio ilgį iki 5 mm, siūlės plotį iki 7 mm, nustatyti 15 adatos padėčių, kurti savo dygsnių kombinacijas, įrašant jas į mašinos atmintį.


Mašinoje įdiegtas greičio ribotuvas. Slankiklio pagalba galite nusistatyti norimą maksimalų greitį, bei riboti greitį, kurį mašina pasiekia nenaudojant pedalo.  Bernette b79 turi įmontuotą automatinį siūlo nukirpimą, tiesiog baikite siūti ir nuspauskite siūlo nukirpimo mygtuką, mašina viską atliks pati. Į komplektą įeina 10 skirtingų prispaudimo pėdelių ir didelis darbinio ploto išplėtimo staliukas.

Lengva naudotis liečiamu ekranu ir daugiafunkciniais mygtukais  Automatinis siūlo nukirpimas ir siūlės užtvirtinimas
Raskite tinkamą siuvimo operaciją, reguliuokite siūlų įtempimą arba atlikite kitą veiksmą greitai ir paprastai  5 colių liečiamame ekrane, kuris yra optimaliai išdėstytas mašinos centre. Daugiafunkcinių rankenėlių pagalba  redaguokite dygsnio ilgį ir plotį tiesiog siuvimo metu.

Kai baigiate siūlę, galas turi būti užtvirtintas. Paprastai tai atliekama prasiuvant pirmyn ir atgal. Ši procedūra nėra būtina, nes bernette 79 turi automatinę siūlės užtvirtinimo funkciją. Tiesiog nuspauskite tam skirtą mygtuką ir mašina užtvirtinimą atliks pati. Kai norite nukirpti siūlo galą, tiesiog nuspauskite siūlo nukirpimo mygtuką ir mašina tai atliks pati. Norite tą atlikti greičiau? Paveskite šias funkcijas jūsų pedalui , tiesiog nuspauskite jūsų  greičio reguliatorių kulnu – mašina automatiškai padarys užtvirtinimą ir nukirps siūlus!

Siuvimo masina bernette b79_ekranas Siuvimo masina bernette b79_funkcijos
 Patogus siūlo įvėrimas ir laisvų rankų sistema

Dvigubo audinio padavimo sistema „Dual Feed“

Siūlo įvėrimas dar nebuvo toks paprastas  – prispaudimo pėdelė automatiškai nusileidžia į teisingą padėtį, o  papildomas siūlo kirpiklis patogiai prilaiko siūlą vietoje. Mašinoje yra laivų rankų sistema, tai speciali svirtis, skirta pakelti arba nuleisti prispaudimo pėdelę keliu. Tai labai patogi funkcija, nes atsakingu momentu jūsų rankos lieka laisvos ir gali nukreipti audinį.

Lengvai atjungiama integruota dvigubo audinio padavimo sistema užtikrina puikų visų audinių siuvimą, ypač siuvant kelis audinių sluoksnius. Ši sistema neleidžia sluoksniams persislinkti ir jūsų siūlės visada idealiai sutaps.

Siuvimo masina bernette b77_siulo iverimas Siuvimo masina bernette b77_virsutinis transporteris
Dekoratyviniai dygsniai, skirti stebuklingiems siuviniams Puikus apšvietimas ir didelė erdvė Jūsų greitam ir tiksliam siuvimui
Bernette b79 siūlo daug naudingų siūlių, darbinių, trikotažinių, 133 dekoratyvinių, siuvinėjimo dygsnių, 35 dygsniai skiautiniams ir net 17 automatinių kilpų. Norite keisti dygsnius arba sukurti savo? Viskas yra įmanoma su Stitch Designer. Jūsų individualūs dygsnio nustatymai bus laikinai išsaugoti ir juos galite išsaugoti savo asmeninėje atmintyje būsimiems projektams. Puikų darbo zonos apšvietimą užtikina net  keturių  LED lempučių sistema, kuri apšviečia didelę darbo zoną, net 230 mm į dešinę nuo adatos. Staliukas darbinio ploto išplėtimui yra lengvai pritvirtinamas prie mašinos ir sukuria patogią erdvę didesniems gaminiams, tokiems kaip drabužiai, skiautiniai ar užuolaidos.
Siuvimo masina bernette b79_siules Siuvimo masina bernette b79_apsvietimas
Siuvinėjimo modulis su trimis skirtingų dydžių lankeliais  Plačios kūrybinės galimybės su siuvinėjimo dizainais ir abėcėlėmis
Komplektacijoje yra net 3 skirtingo dydžio lankeliai, todėl labai lengva rasti tinkamą lankelį kiekvienam jūsų siuvinėjimo dizaino dydžiui. Galima siuvinėti motyvus iki 260 x 160 mm. Labai patogi lankelių tvirtinimo sistema leidžia greitai ir lengvai nuimti ir prisegti lankelį. Automatinio lankelio aptikimo funkcijos dėka ekrane matysite kiekvieno lankelio apibrėžtą siuvinėjimo sritį, kad galėtumėte optimaliai pritaikyti siuvinėjimo dizainą. Mašinoje integruoti 208 siuvinėjimo dizainai ir net 7 siuvinėjimo abėcėlės. Motyvus galima redaguoti tiesiogiai ekrane, todėl galite lengvai pasukti, apversti ar sujungti dizaino elementus. Norite išgauti kažką unikalaus? Įkelkite savo siuvinėjimo dizainus arba dizainus, kuriuos redagavote ir kombinavote savo „BERNINA Toolbox“ programinėje įrangoje, naudodami USB atmintinę. B79 įvarius dažniausiai naudojamus siuvinėjimo formatus: VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES. Todėl radus internete patinkantį siuvinėjimo dizainą, jums nereikės galvoti kaip jį konvertuoti į reikiamą formatą. Tiesiog įrašykite į USB raktą ir mėgaukitės siuvinėjimo procesu.
Siuvimo masina bernette b79_lankeliai Siuvimo masina bernette b79_siuvinejimas
Geriausiems siuvimo ir siuvinėjimo rezultatams
Naudodami standartinę adatos plokštelę, galite siūti gražias dekoratyvines siūles  iki 7 mm pločio. Be to, speciali adatos plokštelė tiesiai siūlei yra standartinis priedas su b79 – nepriekaištingiems siuvinėjimo rezultatams pasiekti. Taip pat ji puikiai tinka  plonoms medžiagoms siūti tiesia siūle. Bernette b79 automatiškai aptinka naudojamą adatos plokštelę, parodo visas suderinamas adatas ir automatiškai pritaiko dygsnio plotį.
Siuvimo masina bernette b79_siuvinėjimo pėdelė

Bernina modeliai pasižymi ypatingai paprastu valdymu, visos funkcijos išdėstytos labai logiškai ir aiškiai, todėl darbas su bernette b79 bus tikrai greitas, malonus ir labai įdomus.

Žemiau pateikiami mokomieji įrašai:

 
Siuvinėjimo priedai komplekte:
Lankelis L:

Didelis siuvinėjimo lankelis yra nepakeičiama priemonė, skirta sukurti didelius ir sudėtingus siuvinėjimo dizainus. Lankelio L maksimalus siuvinėjimo paviršius yra 16,0 × 26,0 cm ir suteikia pakankamai vietos didesniems, sudėtingiems namų tekstilės ir drabužių motyvams. Šablonas  užtikrina tikslų siuvinėjimo projekto išdėstymą lankelio viduje.

Lankelis M:

Šis siuvinėjimo lankelis idealiai tinka vidutinio dydžio siuvinėjimo projektams. Maksimalus siuvinėjimo paviršius yra 12,0 × 18,0 cm ir suteikia pakankamai vietos įdomiems siuvinėjimo dizainams ant namų tekstilės ir drabužių. Šablono dėka siuvinėjimo projektų išdėstymas yra labai tikslus.

bernette_b70_deco_accessories4 bernette_b70_deco_accessories3
Lankelis S:
Šis siuvinėjimo lankas idealiai tinka siuvinėti mažus dizainus. Jo siuvinėjimo paviršius yra 5,0 x 7,0 cm. Šablonas užtikrina tikslų audinio išdėstymą, kas padeda sukurti profesionaliai atrodančius siuvinėjimo darbus.
Siuvinėjimo pėdelė:
Ši pėdelė yra tikras siuvinėjimo ekspertas. Ovali, šiek tiek išlenkta kojelės forma palengvina dygsnių judėjimą. Tai užtikrina tvirtą ir tinkamą dygsnių formavimąsi.
siuvinejimo-masina-bernette-b70-deco-35 (1) siuvinejimo-masina-bernette-b70-deco-34 (1)
Spyruokliuojanti siuvinėjimo pėdelė:
Ši pėdelė yra puikus pasirinkimas, kai reikia siuvinėti ant storų ir pustų audinių, pvz., kilpinių audinių. Spyruoklinio mechanizmo dėka, siuvinėjamai medžiagai taikomas optimalus spaudimas, tuo pačiu metu pėdelės judėjimas kompensuoja bet kokias nelygias sritis, pvz. siuvinėjant tūrines išpūstas raides arba daugiasluoksnes antklodes. Tokiu būdu užtikrinamas idealus siuvinėjimo rezultatas.
Liečiamojo ekrano lazdelė
Kad skystųjų kristalų ekranu būtų lengviau naudotis komplekte yra speciali lazdelė, kuri palengvina ir pagreitina jūsų darbą su ekranu. Lazdelės naudojimas padeda palaikyti visada švarų ekraną.
siuvinejimo-masina-bernette-b70-deco-38 (1) siuvinejimo-masina-bernette-b70-deco-39 (1)

Atnaujinimas:
Programinės įrangos atnaujinimus rasite skiltyje “SUPPORT” čia.

Instrukcija:

  1. lietuvių kalba
  2. anglų kalba

Peržiūrėkite siuvinėjimo pradžiamokslius skirtus BES9 siuvinėjimo programai (parduodama atskirai).

Šios pamokos padės įvaldyti siuvinėjimo programą:

 

 

  bernette b79 Yaya Han Edition bernette b79 bernette b77
BENDROS FUNKCIJOS
Mašinos tipas Siuvimo-siuvinėjimo Siuvimo-siuvinėjimo Siuvimo
Šaudyklės sistema Horizontali Horizontali Horizontali
Daugiafunkcinės rankenėlės Simbolis Simbolis Simbolis
Platformos ilgis (į dešinę nuo adatos)  230 mm 230 mm 230 mm
Spalvotas liečiamas ekranas  5 ” 5 ” 5 ”
LED apšvietimas  4 LED 4 LED  4 LED
Švelnus greičio reguliatorius Simbolis Simbolis Simbolis
Reguliuojamas pėdelės prispaudimas Simbolis Simbolis Simbolis
Automatinis siūlo nukirpimas Simbolis Simbolis Simbolis
Adatos pozicijos  15 15 15
Start/stop mygtukas (siuvimas be pedalo) Simbolis Simbolis Simbolis
Automatinis viršutinio siūlo įvėriklis Simbolis Simbolis Simbolis
Adatos pozicionavimas (viršuje/apačioje) Simbolis Simbolis Simbolis
Siuvimas kiekvienoje adatos pozicijoje Simbolis Simbolis Simbolis
Rankinis siūlo kirpiklis Simbolis Simbolis Simbolis
Rankovinė platforma Simbolis Simbolis Simbolis
Reguliuojamas viršutinio siūlo įtempimas Simbolis Simbolis Simbolis
Automatinis pėdelės pakėlimas Simbolis Simbolis Simbolis
Viršutinio siūlo jutiklis Simbolis Simbolis Simbolis
Apatinio siūlo jutiklis Simbolis Simbolis Simbolis
Dygsnių kombinacijų kūrimas ir išsaugojimas Simbolis Simbolis Simbolis
Trumpalaikė atmintis Simbolis Simbolis Simbolis
Ilgalaikė atmintis Simbolis Simbolis Simbolis
Dvigubos adatos funkcija Simbolis Simbolis Simbolis
USB sąsaja Simbolis Simbolis
Dygsnio nustatymų keitimas siuvimo metu Simbolis Simbolis Simbolis
Drag & Drop funkcija Simbolis Simbolis Simbolis
Pagalba ekrane Simbolis Simbolis Simbolis
Svoris, neto/bruto, kg 19 / 20 kg 19 / 20 kg 13 / 14 kg
SIUVIMO FUNKCIJOS bernette b79 Yaya Han Edition  bernette b79
bernette b77
Dygsnio pradžia/pabaiga Simbolis Simbolis Simbolis
Maks. siuvimo greitis (dyg./min.)  1000 1000 1000
Integruota dvigubo padavimo sistema “Dual Feed”  Simbolis Simbolis Simbolis
Dygsnio ilgis, mm  5 5 5
Siūlės plotis, mm  7 7 7
Programuojama dygsnio pabaiga  Simbolis Simbolis Simbolis
Dygsnio kartojimas Simbolis Simbolis Simbolis
Bendras dygsnių skaičius (tame tarpe abėcėlės)  500 500 500
Automatinės kilpos (tame tarpe su akute)  17 17 17
Sagų prisiuvimo funkcija Simbolis Simbolis Simbolis
Adymo programa Simbolis Simbolis Simbolis
Abėcėlės siuvimo režime  3 3 3
Programuojamas siūlės įtvirtis ir siūlo nukirpimas pedalo paspaudimu Simbolis Simbolis Simbolis
SIUVINĖJIMO FUNKCIJOS bernette b79 Yaya Han Edition bernette b79 bernette b77 (neturi siuvinėjimo funkcijos)
Skaitomi siuvinėjimo formatai: VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES Simbolis Simbolis  –
Integruotų siuvinėjimo paveiksliukų mašinoje  276 208  –
Integruotų siuvinėjimo paveiksliukų Toolbox programoje  Neturi, nes naudoja pranešesnę programą 300  –
Maks. siuvinėjimo greitis (dyg./min.)  850 850  –
Švelnus siuvinėjimo greičio reguliatorius Simbolis Simbolis  –
Maksimalus siuvinėjimo plotas – 160 x 260 mm Simbolis Simbolis  –
Meniu įvairiomis kalbomis Simbolis Simbolis  –
USB jungtis atmintinei Simbolis Simbolis  –
Paveiksliuko redagavimas spalvotame ekrane: didinimas/mažinimas, sukimas, horizontalus ir vertikalus apvertimas, veidrodinis atvaizdas ir kt. Simbolis Simbolis  –
Galimybė rašyti tekstą lanku Simbolis Simbolis  –
Galimybė keisti spalvų skaičių Simbolis  Simbolis  –
Automatinė lankelio aptikimo funkcija Simbolis Simbolis  –
Siuvinėjimo dizainu kombinavimas Simbolis Simbolis  –
Reguliuojamas siuvinėjimo pėdelės prispaudimas Simbolis Simbolis  –
Įvairūs šriftai tekstams mašinoje ir Toolbox programoje Simbolis Simbolis  –
Suderinama su programa ir įrankiu pjovimui CutWork Simbolis Simbolis  –
PĖDELĖS IR AKSESUARAI KOMPLEKTE  bernette b79 Yaya Han Edition bernette b79 bernette b77
Pėdelės komplekte:  18 10 8
Universali pėdelė  (zigzag) Dual Feed Simbolis Simbolis Simbolis
Apmėtymo pėdelė Dual Feed Simbolis Simbolis Simbolis
Pėdelė automatinei kilpai Simbolis Simbolis Simbolis
Pėdelė paprastam užtrauktukui Dual Feed Simbolis Simbolis Simbolis
Pėdelė paslėptam palenkimui Dual Feed Simbolis Simbolis Simbolis
Pėdelė atlasinėms siūlėms Simbolis Simbolis Simbolis
Pėdelė laisvam siuvinėjimui ir adymui (RX) Simbolis Simbolis Simbolis
Pėdelė sagoms Simbolis Simbolis Simbolis
Spyruokliuojanti siuvinėjimo pėdelė (Hopper) Simbolis Simbolis
Siuvinėjimo pėdelė (JL) Simbolis Simbolis
Paslėpto užtrauktuko pėdelė Simbolis
Tefloninė pėdelė odai Simbolis
Palenkimo pėdelė 2-4mm Simbolis
Atvira siuvinėjimo pėdelė Simbolis
Raukimo pėdelė Simbolis
Peltakiavimo pėdelė Simbolis
Apkantavimo pėdelė Simbolis
Kaspinų juostelės prisiuvimo pėdelė Simbolis
Priedai:   bernette b79 Yaya Han Edition  bernette b79 bernette b77
Lazdelė jutikliniam ekranui Simbolis Simbolis Simbolis
Papildomas  staliukas  Simbolis Simbolis Simbolis
Laisvų rankų sistemos  (FHS)  svirtis-pėdelės keliklis Simbolis Simbolis Simbolis
PREMIUM minkštas dėklas nuo dulkių  Simbolis Simbolis Simbolis
Ritelės – 3 vnt. Simbolis Simbolis Simbolis
Greičio reguliatorius (pedalas) su laidu Simbolis Simbolis Simbolis
Atsuktuvas, Šepetėlis/ ardiklis, Adatų rinkinys Simbolis Simbolis Simbolis
Siūlų ritės laikikliai, papildomi siūlų strypeliai Simbolis Simbolis Simbolis
Tepalas Simbolis Simbolis Simbolis
Siūlės kreiptuvas Simbolis Simbolis Simbolis
Tinklelis siuvinėjimo siūlams Simbolis Simbolis
Adatos plokštelė tiesiai siūlei/Cutwork Simbolis Simbolis
Siuvinėjimo lankelis L 160 x 260 mm Simbolis Simbolis
Siuvinėjimo lankelis M 130 x 180 mm Simbolis Simbolis
Siuvinėjimo lankelis S  50  x 70 mm Simbolis Simbolis
BERNINA Toolbox programinė įranga (tik tekstui kurti) Simbolis
BERNINA Embroidery software 9 Creator programinė įranga savo siuvinėjimo šablonų kūrimui Simbolis
Instrukcija: lietuvių, anglų, rusų kalbomis Simbolis Simbolis Simbolis
Garantija: 36 mėn. Simbolis Simbolis Simbolis
Gamintojas: BERNINA INTERNATIONAL AG, Šveicarija Simbolis Simbolis Simbolis
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį