LIJIA L8300 4-ių siūlų overlokas su integruotu SERVO varikliu (220V)

Įrangos tipas: Pramoninė krašto apmėtymo mašina

Prekės ženklas: LIJIA

Kaina
798.00 € 887.00 €
Radote pigiau?

LIJIA L8300-04DM2-24 4-ių siūlų overlokas su integruotu SERVO varikliu (220V) YPAČ GREITAEIGIS su įleistu stalu (Made in Germany)

lijia-l8300-d-serijos-250x210

Greitaeigis pramoninis overlokas su integruotu SERVO varikliu LIJIA L8300-D serijos su naujos kartos integruotu servo varikliu 550W, adatos pozicionavimo sistema.

Overlokas skirtas įvairių medžiagų siuvimui nuo lengvų iki storų. LIJIA L8300-D pagamintas pagal japonų gamybos Pegasus EX technologiją ir pasižymi labai aukštomis eksploatavimo ir techninėmis savybėmis, ypatingai aukšta surinkimo kokybe, dideliu greičiu ir  tyliu darbu.

Mašina susiuva, apmėto bei nukerpa kraštą per vieną operaciją. Puikiai tinka įvairioms medžiagoms siūti bei apmėtyti. LIJIA L8300-D idealiai tinka daugumos  gaminių siuvimui, tokių kaip marškinėliai, kostiumai, džinsiniai rūbai, gaminių siuvimui iš lengvos arba sunkios tekstilės, gaminių iš trikotažo bei elastinės medžiagos.

Šis modelis yra labai patikimas, pasižymi švelniu darbu, turi lėtą startą, pagerintą tepimo sistemą, aukštą surinkimo kokybę, taip pat išsiskiria sklandžiu ir lengvu judėjimu, puikiai susidoroja tiek su ploniausiais, tiek ir vidutinio sunkumo ir sunkiais audiniais, tuo pačiu metu užtikrinant nuoseklų aukštos kokybės siuvimą.

Overlokas  parduodamas pilnai surinktas, sureguliuotas ir paruoštas darbui, jums lieka tik įjungti jį į paprastą rozetę.

Pagrindiniai privalumai:

  • Aukštas darbo našumas ir labai stabilus darbas esant maksimaliam siuvimo greičiui 7500 aps/min.
  • Įleistas vokiečių gamybos stalas (105 x 60 cm)  užtikrina labai patogų darbą ir puikią kokybę.
  • Pegasus overlokų analogas.
  • Galimybė nustatyti reikiamą greitį.
  • Patogus ir paprastas valdymas.
  • Konstrukcija ir techninės servo variklio savybės  užtikrina lengvą ir tylų mašinos paleidimą, sklandų siuvimo reguliavimą, o taip pat elektros energijos taupymą iki 80%.
  • Paprastas dygsnio ilgio bei pėdelės prispaudimo reguliavimas.
  • Ideali siūlės kokybė siuvant tiek plonus, tiek storus audinius.
  • Automatinė tepimo sistema, pilnai izoliuota adatos vedžiotuvo tepimo kamera.

Servo variklis

Siekiant maksimaliai sumažinti triukšmo ir vibracijos lygį šiuolaikinis servo variklis integruotas į mašinos galvutę.  Konstrukcija ir techninės servo variklio savybės  užtikrina lengvą ir tylų mašinos paleidimą, sklandų siuvimo reguliavimą ir ženklų elektros energijos taupymą (iki 80%).

Kadangi overlokas turi servo variklį, jis visiškai tylus, nes variklis pradeda veikti tik tuomet, kai paspaudžiamas pedalas, todėl idealiai tinka dirbantiems namuose ar kitose patalpose, kur keliami reikalavimai triukšmo lygiui.

Siūlų įtempimo reguliavimas

Lengvas siūlų įtempimo reguliavimas leidžia kokybiškai siūti ir labai plonus, ir vidutinius audinius.

Adatos vedžiotuvo eiga

Padidinta adatos vedžiotuvo eiga užtikrina labai kokybišką dygsnių formavimą. Overlokas nereikalauja dažno siūlo įtempimo reguliavimo siuvant skirtingas medžiagas.

Techninės charakteristikos:

Siūlų skaičius 3 arba 4
Atstumas tarp adatų: 1,5; 3,2; 4,8 mm
Kojelės pakėlimas: iki 6 mm
Dygsnio ilgis:  iki 3,6 mm
Diferencialinis medžiagos padavimas: 0,7-1,6
Adatos DCx27 (B27)
Integruotas servo variklis 550W, 220 V
Apmėtymo plotis: iki 7 mm
Maksimalus siuvimo greitis iki 7500 aps./min.
Automatinė tepimo sistema

Pasiteirauti dėl kainos galite tel. 869988349, el. paštu eduardas@siuvimostilius.lt ar užpildę užklausos formą, paspaudę mygtuką “Teirautis”.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį