Rubina RB-700B 4-ių siūlų overlokas su integruotu SERVO varikliu

Įrangos tipas: Pramoninė krašto apmėtymo mašina

Prekės ženklas: RUBINA

Nesurinktos mašinos (gamykliniame įpakavime) pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas!

Kaina
638.00 € 709.00 €
Radote pigiau?

Rubina RB-700B pramoninė krašto apmėtymo mašina (3 arba 4 siūlų)

Rubina RB-700B tai 3, 4-ių siūlų pramoninė greitaeigė krašto apmėtymo siuvimo mašina (overlokas) su naujos kartos integruotu servo varikliu 550W, adatos pozicionavimo sistema, integruotu LED apšvietimu.

Rubina RB-700B pasižymi ypatingai aukšta surinkimo kokybe, dideliu greičiu, tyliu darbu ir paprastu bei patogiu valdymu. Konstrukcija ir techninės į mašinos galvutę integruoto servo variklio savybės užtikrina lengvą ir tylų mašinos paleidimą, sklandų siuvimo reguliavimą, o taip pat elektros energijos taupymą.  Dygsnio ilgį, siūlų įtempimą bei pėdelės prispaudimą itin paprasta kontroliuoti. Mašina susiuva, apmėto bei nukerpa kraštą per vieną operaciją. Puikiai tinka įvairioms medžiagoms siūti bei apmėtyti ir atlieka tobulai kokybiškas siūles siuvant tiek plonus, tiek storus audinius. RUBINA RB-700B idealiai tinka daugumos gaminių siuvimui, tokių kaip marškinėliai, kostiumai, džinsiniai rūbai, gaminių siuvimui iš lengvos arba sunkios tekstilės, gaminių iš trikotažo bei elastinės medžiagos.

Servo variklio suteikiami privalumai:

  • Mašina dirba labai tyliai ir variklis pradeda veikti tik tuomet, kai paspaudžiamas pedalas.
  • Nėra nepageidaujamo vibracijos efekto.
  • Adatos pozicionavimas (adata visada sustoja viršutiniame taške arba apatiniame taške pasirinktinai).
  • Patogaus siuvimo greičio nustatymas.
  • Lėtas startas – mašina pradeda siūti labai švelniai ir neturi šuolio efekto. Tai palengvina sudėtingų detalių siuvimą, nes mašina daug lengviau valdoma.
  • Įmontuotas D/D servo variklis gali sutaupyti 60-75 % energijos sąnaudų, Tuo tarpu senesnio tipo servo varikliai pasižymi tik iki 30%  mažesnėmis energijos sąnaudomis.
Įrenginys  parduodamas su stalu, surinktas ir paruoštas naudoti.
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį