SIUVIMO KONKURSAS "Vasaros alsavimas"

(COPY) Facebook-реклама 1200x628 пикс (6)

Mėgstate siūti ir neįsivaizduojate savo gyvenimo be šios įspūdingos veiklos?

Tuomet būtinai turite dalyvauti mūsų naujame siuvimo konkurse!

Be abejo, bet koks kūrybiškumas reikalauja pripažinimo, dėmesio ir įvertinimo. Nesvarbu, ar gaminate gurmaniškus patiekalus, šokate, ar kuriate drabužius, svarbu, kad jūsų talentas būtų įvertintas. Tam ir kuriami konkursai.

Žinoma, bet koks konkursas tai yra varžybos, tačiau nepaisant to, mūsų konkurse negali būti pralaimėtojų, nes kiekvienas dalyvis turi unikalią galimybę ne tik laimėti vertingus prizus, bet ir įgyti dar daugiau siuvimo patirties, patirti ryškių emocijų,  nepakartojamų įspūdžių, rasti naujų įkvepiančių idėjų.

960x0

Aukštos klasės šveicarų siuvimo mašinų gamintojas BERNINA tęsia visame pasaulyje populiarėjančią antrinio panaudojimo temą „zero waste“, kai sąmoningai mažinamas atliekų kiekis.  Ne paslaptis, kad po kelių gaminių pasiuvimo prisikaupia daug įvairių audinių likučių.  Siūlome nepirkti naujo audinio, o suteikti „antrą gyvenimą“ turimiems spintoje audinių likučiams ir sukurti iš jų naują ir įdomų gaminį.

Dress1 Dress2 Dress4 Dress5 Dress3 Dress6

Suknelės – neatsiejama kiekvienos moters garderobo dalis, kuri vasarą tampa tiesiog būtinybe, todėl šį siuvimo konkursą norime skirti būtent moteriškoms vasarinėms suknelėms!  Pasipuošusi nuostabia suknele kiekviena moteris gali pasijusti nepaprastai elegantiška, spindinti grožiu ir žavesiu. Suknelių stiliaus įvairovė yra begalinė – nuo griežto dalykinio stiliaus iki prabangių vakarinių suknelių. Skoningai pritaikyta suknelė gali išryškinti visus jūsų figūros privalumus, pademonstruoti gražias formas ir, jei reikia, paslėpti visus trūkumus.

Šis siuvimo konkursas yra puiki proga pasisiūti naują fantastišką suknelę artėjančiai vasarai,

pasidalinti savo kūrybinėmis idėjomis ir laimėti puikius prizus!

Nuotraukos konkursui bus priimamos beveik 2 mėnesius nuo gegužės 18 iki liepos 7 dienos. Tam, kad kiekvienas dalyvis turėtų pakankamai laiko sugalvoti suknelės modelį, nupiešti eskizą, sukurti modelį ir pasiūti naują suknelę.

BERNINA visame pasaulyje skatina kūrybiškumą, originalumą ir meilę siuvimui.  Todėl šiame konkurse, kaip ir visada, labiausiai vertinamos savybės bus: Jūsų Fantazija, Išradingumas, Kūrybiškumas, Kruopštumas, Originalumas


KONKURSO SĄLYGOS

 • Konkurse gali dalyvauti visi, kas mėgsta siūti.
 • Siuvimo objektas – moteriška vasarinė suknelė.
 • Suknelė turi būti pasiūta iš audinių likučių, atraižų  (mažiausiai turi būti panaudoti 3 skirtingi audiniai).
 • Norėdami dalyvauti konkurse, turite išsiųsti suknelės nuotrauką ant modelio (modeliu gali būti tiek suknelės autorė, tiek jos atstovė).
 • Modelių amžius yra nuo 16 metų ir vyresnis. Vaikiškos suknelės konkurse nedalyvauja.
 • Netinka grupinės nuotraukos, nuotraukos su savo vaikais, giminaičiais ir pan.
 • BŪTINA suknelės foto kūrimo – siuvimo mini istorija (3-4 nuotraukos), išvirkščiosios pusės nuotrauka.
 • Vienas dalyvis turi teisę pateikti tik vieną suknelės modelį dalyvavimui konkurse.
 • Nuotraukose turi atsispindėti svarbiausi drabužio gimimo procesai, įrodantys, kad daiktas buvo tikrai pasiūtas Jūsų pačių, o ne tiesiog nupirktas.

1 nuotrauka  – pagrindinė nuotrauka ant modelio, kuri dalyvaus balsavime (nuotrauka šviesiame fone, ryški, kokybiška, žr. žemiau reikalavimus nuotraukai).

3-4 nuotraukos – gamybos proceso eiga ir išvirkščioji pasiūto gaminio pusė.

Neatsiuntus gamybos proceso nuotraukų, gaminys konkurse nedalyvauja.

Atsiųsti suknelių modeliai pirmame etape vertinami iš nuotraukų balsavimo metu FB paskyroje Siuvimo mašinos.

Visas nuotraukas reikės atsiųsti el. paštu bernina@siuvimostilius.lt  iki  liepos 7 d. 12 val.

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę bei tel. numerį, kad galėtume su jumis susisiekti, jei kils klausimų. Taip pat galite parašyti trumpą aprašymą prie jūsų siuvinio pagal pageidavimą. Vardas, pavardė ir tekstas turi būti parašytas su lietuviškomis raidėmis.

 


 REIKALAVIMAI IR PATARIMAI PAGRINDINEI NUOTRAUKAI

Prašome atkreipti ypatingą dėmesį į nuotraukų kokybę ir techninius reikalavimus. Norėdami jums padėti, skelbiame naudingus patarimus, kurie padės jums laimėti.

 1. Nuotraukos dydis.

Nuotraukos turi būti pakankamo dydžio ir geros raiškos.  Nekokybiška nuotrauka visada pralaimi aukštos kokybės nuotraukoms, todėl net ir labai įspūdinga suknelė nuotraukoje su prasta raiška atrodo prasčiau,  komisijai ir online balsavimo dalyviams sunku įvertinti jūsų darbą iš nekokybiškų nuotraukų.

 1. Pasirinkite tinkamą foną.

Nuotrauka turėtų būti daroma estetiniame fone. Nefotografuokite savo namų aplinkos – durų, stalų, lovų, indų ir kt. – fone, nes nuotrauką stebės ne tik komisija, bet ir visi FB vartotojai. Todėl geriau rinktis šviesų vienspalvį foną, kad visas dėmesys būtų skirtas tik jūsų  suknelei.

 1. Sukurkite gražų įvaizdį!

Pagalvokite apie savo įvaizdį – makiažą, šukuoseną, aksesuarus, batus. Norint sukurti vaizdą, reikia įdėti šiek tiek pastangų, tačiau tai iškart pakels jūsų nuotrauką į kitą lygį.

 1. Konkurse dalyvauja viena nuotrauka.

Pagal konkurso sąlygas FB online balsavimui ir komisijos vertinimui bus priimta tik viena nuotrauka. Jei nuspręsite atsiųsti kelias nuotraukas, būtinai nurodykite, kuri būtent nuotrauka bus pagrindine konkursui ir vertinimui.


IŠ VISO Į FINALĄ PATEKS 10 GAMINIŲ.

📌 Gautas nuotraukas, visas vienu metu, 2021 m. liepos 8 d.  įkelsime į Facebook’e sukurtą specialų nuotraukų albumą. Mini istorijos bus skelbiamos komentaruose. Nuotraukos bus keliamos pagal gavimo datą, kuo anksčiau atsiųsta nuotrauka, tuo ji bus arčiau pradžios.

📌 Nuo liepos 8 d.  iki rugpjūčio 20 d. 12.00 val. vyks balsavimas už nuotraukų albume sukeltus jūsų gaminius. Paskelbus FB balsavimo rezultatus, dalyviai, patekę į pirmąjį penketą automatiškai patenka į finalą.  Taisyklės leidžia balsavimo metu dalintis savo nuotrauką asmeninėje paskyroje bei tik Lietuvos FB grupėse.

📌 Kitą penketą iš visų dalyvių išrinks komisija, sudaryta iš UAB „Siuvimo stilius“ ir UAB „Sėkmės magija“ siuvimo kursai atstovų ir siuvimo mokytojų.  Visi išrinkti į finalą dalyviai bus paskelbti rugpjūčio 20 d.

📌  10 išrinktų dalyvių turi atsiųsti mums sukneles adresu Žalgirio g. 109, Vilnius iki rugpjūčio  27 d.  Visos suknelės po konkurso pabaigos bus grąžintos dalyviams kartu su dovanomis.

📌  Nugalėtojus pagal gaminių nuotraukas ir realų vertinimą  iš dešimtuko išrinktų dalyvių rinks komisija, sudaryta tik iš Bernina International AG atstovų – Bernina švietimo ir mokymų skyriaus atstovė, siuvimo žurnalo “Inspiration” dizainerė  bei  Bernina “Kūrybos centro” vadovė.

LAIMĖTOJAI BUS PASKELBTI 2021 m. rugpjūčio  31 d. 12.00 val.

Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti/papildyti konkurso sąlygas be išankstinio pranešimo. 

Veiksmas Data  (2021 m.)
Siuvame sukneles konkursui  ir siunčiame nuotraukas el. paštu bernina@siuvimostilius.lt nuo gegužės 18 d.  iki  liepos 7 d. 12 val.
Prasideda balsavimas FB Siuvimo Stilius psl. nuo liepos 8 d. 12 val.  iki rugpjūčio 20 d. 12.00 val.
Bus paskelbti išrinkti į finalą dalyviai rugpjūčio 20 d.
Dalyviai siunčia sukneles vertinimui nuo  rugpjūčio 20 d.  iki iki rugpjūčio 27 d.
Nugalėtojo paskelbimas rugpjūčio 31 d.  12 val.

PAGRINDINIAI PRIZAI

1 VIETA.  Pagrindinis konkurso prizas iš pagrindinio konkurso partnerio BERNINA International AG, Šveicarija.

Šį kartą Bernina paruošė tikrai įspūdingą prizą geriausio darbo kūrėjui,  tai naujausias Bernina gamintojo overlokas  bernette b64 Airlock  su unikalia ypatingai paprasta orine kilpiklių įvėrimo sistema  (prizo vertė 898 Eur).

Overlokas bernette b64_3 Overlokas bernette b64_12 Overlokas bernette b64_10

Dabar net naujokai gali greitai ir tiksliai susiverti siūlus vieno mygtuko paspaudimu. Bernette b64 Airlock siūlo dar daugiau naudingų funkcijų, mašinoje yra rankovinė platforma, papildomas didelis staliukas, 5 šviesos diodų LED ryškus apšvietimas, laisvų rankų sistema „bernette Free Hand System“, MTC siūlų įtempimo sistema,  16 skirtingų siūlių ir didelis siuvimo greitis iki 1300 siūlių per minutę.   Šis nuostabus overlokas yra kiekvienos siuvėjos svajonė.

 

2 VIETA.  Ypatingas prizas iš aukštos kokybės vokiškų siūlų gamintojo Amann Handel GmbH

Mūsų partneris, aukštos kokybės vokiškų siūlų gamintojas – bendrovė Amann Handel GmbH – paruošė specialų nuostabų prizą, kuris bus įteiktas antros vietos konkurso laimėtojui. Tai visas lagaminas  aukštos kokybės „Mettler Seralon“ siuvimo siūlų!  Rinkinyje net 96 gražūs atspalviai iš kiekvienos spalvų šeimos, kiekvienos ritelės talpa yra 200m. Tai tikra karališkoji dovana tiems, kurie siuva daug, nes Mettler siūlų kokybė užtikrins aukščiausios kokybės siūles!

Siuvimo sliulai mettler amann lagaminas Amann-Mettler-480x360


Mettler
 – tai aukščiausios kokybės vokiški siuvimo ir siuvinėjimo siūlai!

Senų tradicijų ir naujų inovacinių technologijų panaudojimo derinys užtikrina aukščiausią Mettler produktų kokybę. Siūlų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos, o gamybos procesas nuolat kruopščiai kontroliuojamas.

Platus Mettler siūlų spalvų asortimentas ir puikios savybės atvers tikrai begalinę kūrybos erdvę ir

užtikrins nepriekaištingą siuvimo ir siuvinėjimo kokybę!

 

3 VIETA.  50 Eur dovanų kuponas iš mūsų partnerio  FB Burda iškarpos 

Trečios vietos laimėtojui atiteks net 50 Eur dovanų kuponas iškarpoms ir siuvimo žurnalams įsigyti iš parduotuvės FB Burda iškarpos.  

burda iskarpos_7 burda iskarpos_6 burda iskarpos_5 burda iskarpos_4 burda iskarpos_1 burda iskarpos_2

Burda tai iškarpų rinkos lyderis, siūlantis daugybę išskirtinių modelių visiems sezonams. FB Burda iškarpos parduotuvėje jūs galėsite išsirinkti moteriškus, vyriškus bei įvairaus amžiaus vaikiškus modelius, taip pat ir drabužėlių kūdikiams iškarpas.

Modelių asortimentas platus: pradedant nuo lengvų vasariškų sijonų, suknelių iki paltų, švarkų ar striukių. Iškarpos yra įvairių dydžių: nuo įprastų iki plius 60 dydžio, čia rasite modelių žemaūgėms bei aukštaūgėms.

Taip pat galėsite rinktis iš labai plataus siuvimo žurnalų Burda Style, Burda Extra, Burda Easy, Burda Plus, Boutique ir Patrones pasirinkimo.

 

4 VIETA.  40 Eur  dovanų kuponas iš parduotuvės  UAB „Siuvimo stilius“  

Trojalock_yellow Pedele apkantavimui_b77_b79 bernina-magnetas-smeigtukams žirklutės DW-TC0126 Adatos siuvimo masinai Schmetz_rinkinys B10 kategorija aksesuarai ir dalys

Ketvirtos vietos laimėtojui atitenka galimybė išsirinkti bet kokias prekes siuvimui iš www.siuvimomasinos.lt parduotuves. Čia rasite įvairių priedų siuvimo mašinoms, aksesuarus siuvimui, žirkles, siūlus, adatas, įvairias pėdeles ir prietaisus.

 

5 VIETA.  Siuvėjiškų žirklių rinkinys  iš parduotuvės  UAB „Siuvimo stilius“  

Penktos vietos laimėtojui atiteks puikus aukštos kokybės žirklių rinkinys iš www.siuvimomasinos.lt parduotuves.  Žirklės puikiai tinka sukirpimo ir siuvimo darbams, įvairiems rankdarbiams. 

DW9001T (6809B) E6506B Kontrolieriaus zirklutes siulams_TC9000_5

6-10 VIETA.  Bernina dovanos ir suvenyrai

siuvimo-konkursas-bernina-jeans-upcycling-4-571x576


Linkime visiems sėkmės ir su nekantrumu laukiame Jūsų nuotraukų  konkursui!

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį