Apie gamintoją (pramoninė technika): SUPREME

Ningbo Supreme Electronic Technology Co., Ltd.   randasi Ningbo mieste, Kinijoje.

Supreme užsiima automatizuotos pramoninės siuvimo technikos vystymu, gamyba, pardavimu ir servisu. Remdamasi sąžiningumu ir principingumu, kompanija Supreme Electronic Technology siekia pranašumo ir nepriekaištingos reputacijos.  Supreme skiria ypatingą dėmesį tyrimam ir plėtrai, taip užtikrindama konkurencingumą nuolat tobulėjančioje rinkoje. Šioje kompanijoje dirba specialistai iš viso pasaulio, turintys daugiau nei 10 metų stažo konstrukcijoje  ir gamyboje. Supreme įsteigė mokomąjį centrą, grįžtamojo ryšio ir testavimo centrą, tyrimų ir plėtros centrą, taip užtikrindama pastovią plėtrą ir tobulėjimą personalo ir gamybos srityse.

supremem bustine
Kompanija Supreme Electronic Technology kontroliuoją visą gamybos procesą, pradedant gaminio  konstrukcija, korpusų liejimu ir dažymu ir baigiant surinkimu ir testavimu.
Supreme sėkmingai gamina ir plėtoja keturias pramoninių mašinų serijas (virš 20 skirtingų modelių). Kopanija prekiauja su virš 30 šalių esančių Azijoje, Europoje, Amerikoje ir Afrikoje. Didelis Supreme prekinio ženklo populiarumas ir paklausa kompanijai leidžia sėkmingai išlikti vienai iš pirmaujančių gamintojų Kinijoje.
Inovacija ir technologija yra pagrindiniai Supreme siekiai. Supreme atlieka savo tyrimus ir bendradarbiauja su tarptautinėmis kompanijomis pritaikydama jų technologijas savo reikmėms. Kompanija skatina savo personalą tobulėti ir imtis ambicingų projektų, taip atrasdama naujus talentus.
Supreme kasmet investuoja į naujausią tyrimų įrangą ir personalo apmokymus, nuolat tobulindama savo laboratorijas ir darbuotojus. Tai leidžia palaipsniui tobulinti gamybos procesą ir užtikrinti aukščiausią gaminio kokybę.

banner supreme

Stiprus personalas užtikrina stiprią gamybą. Didelės pastangos iš kiekvieno darbuotojo yra vienas iš svarbiausių rodiklių, leidžiančių plėstis gamybai. Supreme nuolat ieško naujų darbuotojų, steigia darbuotojų apmokymo centrus ir organizuoja komandiruotes. Kompanija savo darbuotojams teikia sveikatos draudimą, socialinį aprūpinimą ir kitas socialines garantijas.
Kompanijos tikslas yra patyręs ir pažangus personalas, kuris didžiuojasi savo kompanija ir prisideda prie  jos plėtros. Kompanija Supreme Electronic Technology ir visas jos personalas stengiasi rinkai pateikti nepriekaištingą produktą ir jo priežiūrą.

„Nuolat tobulėti ir būti pirmais pramoninės siuvimo technikos srityje“, tai Supreme tikslas.

supreme logo

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį