Apie mus

Gerbiamieji ponai ir ponios, dėkojame Jums už susidomėjimą mūsų įmonės veikla!

UAB „Siuvimo stilius“ – lengvosios pramonės įrenginius tiekianti įmonė. Savo veiklą vykdome ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei kitose ES šalyse. Mes atstovaujame ir esame pasirašę ilgalaikes sutartis su daugeliu užsienio partnerių. Šių santykių dėka galime pasiūlyti platų įrangos pasirinkimą – nuo buitinių adatų iki pramoninių siuvimo mašinų ir lengvosios pramonės įrenginių. Rinkdamiesi tiekėjus, keliame jiems aukštus reikalavimus – patikima kokybė ir savalaikė garantinė bei pogarantinė priežiūra. Tad savo parduodamoms prekėms suteikiame pilną garantiją – Jūs galite būti tikri pirkiniu 100%. Tiesioginiai ryšiai su prekių gamintojais mums leidžia pasiūlyti geriausią kainą. 

Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį pramoninės ir buitinės technikos atrinkime, bei aptarnavime: gerai žino asortimentą, atsižvelgia į kliento poreikius, konsultuoja ir parenka optimalų variantą. Mūsų siūlomos kokybiškos aptarnavimo paslaugos yra labai vertinamos visoje Lietuvoje. Mūsų darbuotojai kasmet dalyvauja kvalifikacijos kėlimo mokymuose, bei susipažįsta su naujausiomis technologijomis užsienio parodose. Mes savo darbu tiesiog „gyvename“!

Mūsų įmonė vadovaujasi individualaus požiūrio kiekvienam klientui, kaip verslo partneriui, principu. Įsitikinkite tuo patys. Paskambinkite ar atvykite pas mus ir mūsų ekspertai atsakys į visus Jūsų klausimus, atskleis visus pasirinkimo aspektus ir pasiūlys maksimaliai patikimą sprendimą.


Pramoninė siuvimo įranga

Mes ne tik prekiaujame pramonine siuvimo įranga, bet ir suteikiame kvalifikuotą konsultaciją. Visada padėsime išsirinkti reikalingą techniką, mažosios mechanizacijos prietaisą ar pėdelę. Suteiksime išsamią techninę informaciją apie Jus dominančias įrenginių rūšis, tokias kaip: medžiagų lyginimo, dubliavimo, siuvinėjimo, sukirpimo įranga ir kt.

Mes siūlome platų gaminio siuvimui skirtų siuvimo mašinų ir pramoninių agregatų pasirinkimą „nuo – iki“. Taip pat visas reikalingas pramoninės įrangos  atsargines dalis, adatas, prietaisus, aksesuarus ir valiklius. Asortimentas nuolatos plečiasi, atsižvelgiant į klientų poreikius.CSM apie mus

Jeigu Jums reikalingas patikimas tiekėjas – kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime plačiausią žymiausių gamintojų asortimentą geriausiomis kainomis. Pagal užsakymą, galime užsakyti specifines prekes – atsargines įvairių prekinių ženklų pramoninės siuvimo ir lyginimo įrangos dalis bei dalis naudotoms, senesnio modelio mašinoms.

Bendradarbiaudami su mumis, Jūs neturėsite jokių problemų susijusių su einamuoju bei planuojamu remontu, nes visos atsarginės ir komplektuojamosios dalys bus užsakomos ir pristatomos trumpiausiais įmanomais terminais.

 

Mes siūlome ZOJE, RUBINA, LIJIA, JUKI, BROTHER, SUPREME ir kitų gamintojų pramoninę techniką:

 • overlokai, plokščiasiūlės, saginės, kilpinės, įtvirčio, kailių siuvimo, maišų užsiuvimo ir kitos specializuotos mašinos.
 • siuvinėjimo mašinos, bei joms reikalinga programinė įranga.
 • lyginimo įranga BATISTELLA, COMEL ir kiti.
 • sukirpimo, siūlų vyniojimo, dubliavimo įranga.
 • baldai siuvimo proceso organizavimui, kėdės, vėžimėliai ir kitkas.
 • Pastovus sandėlis atsarginių dalių ir aksesuarų.

Prieš pardavimą montuojame, pajungiame ir patikriname.
Atliekame kokybišką garantinę bei pogarantinę priežiūrą.
Priimame ir atliekame užsakymus trumpiausiais terminais.

Mūsų sandėlyje Vilniuje yra pastovus ir gausus pagrindinių prekių asortimentas. Likusias prekes mes tiekiame greičiausiai ir žemiausiomis kainomis. Visą savo siūlomą įrangą pristatome į bet kurią Lietuvos, Latvijos, Estijos ar kitos ES šalies vietą.


Buitinė siuvimo įranga

Mes siūlome platų siuvimo mašinų ir overlokų pasirinkimą. Nesvarbu, ar esate profesionali siuvėja, ar tik planuojate savo pirmąsias siūles – iš mūsų tiekiamo asortimento lengvai išsirinksite labiausiai Jums tinkančią mašiną.

Jeigu Jūs neapsisprendžiate, kokį modelį pasirinkti – mes su malonumu ne tik patarsime bei pakonsultuosime, bet ir suteiksime galimybę išbandyti Jums patikusius modelius.
Mes atstovaujame tokius visame pasaulyje žinomus gamintojus kaip: BERNINA, JANOME, JAGUAR, RUBINA, HUSQVARNA VIKING, JUKI, VERITAS, MERRYLOCK, SINGER, COMFORT, ASHFORD, BATTISTELLA, SILVER REED ir kt.

buitnė apie mus

Mūsų asortimente:

 • Siuvimo, krašto apmėtymo (overlokai), plokščiasiūlės, siuvinėjimo, vėlimo ir kitos mašinos.
 • Mezgimo mašinos SILVER REED ir įvairūs aksesuarai joms.
 • Lyginimo įranga, skirta nedideliems siuvimo ateljė bei namams BATTISTELLA.
 • Siuvinėjimo įranga ir jai skirta specializuota programinė įranga.
 • Aukščiausios kokybės audimo, karšimo, vėlimo ir verpimo įranga iš Naujosios Zelandijos – ASHFORD.
 • COMFORT transformuojami stalai siuvimo ir mezgimo mašinoms.
 • Reguliuojami manekenai.
 • Siuvimo aksesuarai, siūlai, adatos, žirklės ir daugelis kitų priedų.
 • Atsarginės dalys, pėdelės ir prietaisai siuvimo mašinoms.

logo png

Mūsų tiekiama siuvimo ir lyginimo įranga yra pripažinta visame pasaulyje. Visa produkcija turi kokybės sertifikatus ir ilgalaikę garantiją. Mūsų siuvimo mašinos džiugins Jus taip ilgai, kad Jūs spėsite sunešioti daugelį jomis pasiūtų daiktų!

Visas siuvimo mašinas taisome greitai ir kokybiškai.
Konsultuojame ir apmokome.

Kodėl Jums verta pirkti iš mūsų? Atsakymas labai paprastas – garantuojame minimalius rūpesčius ir maksimalią kokybė. Patikima garantija, prieinamos kainos, nuolaidos, profesionali konsultacija ir greitas pristatymas – visa tai laukia kiekvieno pirkėjo.

LANKSTI NUOLAIDŲ SISTEMA IR GALIMYBĖ PIRKTI IŠSIMOKĖTINAI!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS IR MOMENTINIS ATSILIEPIMAS Į BET KURĮ JŪSŲ PAGEIDAVIMĄ!

Siūlome abipusiai naudingas didmeninės prekybos sąlygas. Kviečiame bendradarbiauti visas prekybines organizacijas Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir kitose ES šalyse.
Visus pageidavimus bei pasiūlymus, taip pat klausimus dėl mūsų siūlomų pramoninių ir buitinių įrenginių siųskite elektroniniu paštu: info@siuvimostilius.lt, susisiekite telefonu: +370 5 2733035 arba atvykite adresu: Žalgirio g. 109, Vilnius.

Mums yra svarbi Jūsų nuomonė!
Mūsų pagrindinis tikslas – pelnyti esamų bei būsimų klientų pasitikėjimą.

UAB “Siuvimo Stilius” dėkoja visiems apsilankiusiems mūsų svetainėje!
MES KURIAME VERTĘ IR INVESTUOJAME Į KOKYBĘ KARTU SU JUMIS IR JUMS!

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį