TEXI Master Bordeaux drabužių garintuvas

Įrangos tipas: lyginimo įranga

Prekės ženklas: Texi

 

TEXI Master Bordeaux (silver, metallic) drabužių garintuvas

Texi Master tai elegantiško dizaino profesionalus, didelio našumo drabužių garintuvas. Didelė galia 1.700 W ir unikalus 9-ių lygių reguliuojamas garinimo intensyvumas užtikrina patogų, greitą ir ekonomišką veikimą. Nereikia naudoti lyginimo lentos. Prietaisas  yra paprastai naudojamas, kompaktiškas ir mobilus. Garai išlygina raukšles, atgaivina tekstilę, pašalina nešvarumus ir alergenus, neutralizuoja kvapus. Puikiai lygina pakabintus drabužius, naktines ir dienines užuolaidas, atnaujina baldų apmušalus ir kilimus.

Texi Master yra nepakeičiamas, norint išlyginti švelnius, plonus audinius, drabužius su blizgučiais, karoliukais, žvyneliais, aplikacijomis, kur neįmanoma naudoti paprasto lygintuvo ir lentos. Su Texi Master Jūsų drabužis neapsvils ir neblizgės.

Šis drabužių garintuvas pritaikytas siuvimo ateljė, drabužių parduotuvėms, skalbykloms, viešbučiams, teatrams. Jo profesionalus efektyvumas patenkins net patį išrankiausią vartotoją. Laiko sąnaudos lyginimui
sumažės iki minimumo.

Karšti garai efektyviai pašalina cigarečių dūmų kvapą iš portjerų, užuolaidų ir baldų apmušalų. Rekomenduojama alergiškiems žmonėms, nes aukšta garo temperatūra naikina bakterijas ir grybelius.
Garintuvo korpusas ir garo šepetys pagamintas iš smūgiams atsparaus plastiko.

Techninė specifikacija:
– Įtampa 220-240V
– Galia 1.700 W
– 9 lygių garo intensyvumo valdymas (450 W – 1.700 W) su pulteliu integruotu į šepetėlio rankeną arba per valdymo skydelį ant korpuso
– Pasiruošimas darbui  po 1 min 45 sek
– Didelis vandens rezervuaras 1,8 l leidžia nepertraukiamai dirbti iki 3 valandų
– Vandens rezervuarą galima greitai ištraukti ir patogiai pakartotinai pripildyti
– Besisukanti, sulankstoma kabykla rūbams
– Automatinis maitinimo atjungimas, kai trūksta vandens, apsaugo garo generatorių nuo gedimų
– Pakavimo matmenys 41.00 x 27.00 x 41.00 cm
– Svoris su pakuote 6.60 kg

Garantija: 12 mėn.

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį