Pradžiamokslis apmokymas

Perkant bet kokią buitinę siuvimo mašiną arba overloką, mes savo parduotuvėje (Vilniuje) galime jums suteikti pradžiamokslį. Po apmokymo Jūs galėsite įverti siūlus, nustatyti operacijas, atlikti kilpos apsiuvimą, žinosite siūlių paskirtį, kaip pakeisti kojeles, kaip teisingai pradėti siūti bei apmėtyti medžiagos kraštą. Išėjus iš parduotuvės su nauja siuvimo mašina, Jūs jausitės užtikrintai ir drąsiai žengsite į siuvimo pasaulį.

KELETAS SVARBIAUSIŲ PATARIMŲ, KURIŲ NESILAIKANT MAŠINA GALI PRASTAI SIŪTI ARBA SUGESTI:

I. Kokybiški medvilniniai siūlai – retenybė. 
Seni, paveldėti, siūlai netinka – medvilnė pūva. Silpnėja jos tvirtumas bei mažėja tolygumas. Labai stipriai rekomenduojama naudoti sintetinius (polyester 100%) siūlus. Siūlų storis 120. Visos šiuolaikinės siuvimo mašinos yra pritaikytos būtent 120 numerio siūlams.
Naudodami kokybiškus siūlus užtikrinate siuvimo mašinos veikimo ilgaamžiškumą bei aukščiausią siūlių kokybę. Nerekomenduojama taupyti ant siūlų kokybės – Jūsų gaminiai ir nuotaika stipriai nuo to kentės.

II. Prieš pradedami siūti Jūs privalote:
1. Įvėrę apatinį siūlą būtinai ištraukti jį į viršų. Kaip tai padaryti visada yra aprašoma siuvimo mašinos instrukcijoje.
2. Abu siūlus būtinai pakišti po pėdele.
prilaikyti siulus
3. Pakišti medžiagą po pėdele. Tada viena ranka laikyti abu siūlus, kita sukti smagratį, kol adata bus įsmeigta į medžiagą. Nuleisti prispaudimo pėdelę ir taip prispausti medžiagą.

pakisti
4. Švelniai ranka prilaikyti abu siūlus, kol atliksite pirmus 2-3 dygsnius. Tai galite daryti pedalu arba tiesiog ranka prasukti smagratį. Tai užtikrins nepriekaištingą siūlės pradžią ir neleis siūlams susipinti.

TIKTAIS VADOVAUJANTIS ŠIAIS KETURIAIS PUNKTAIS JŪS IŠVENGSITE ŠAUDYKLĖS UŽSIKIRTIMO – TAI YRA TEISINGA METODINĖ SEKA, KURIOS YRA PRIVALOMA LAIKYTIS.

III. Jei įvyko užsikirtimas Jūs privalote (tik vertikaliom šaudyklėm):

  1. Išjungti siuvimo mašiną iš elektros maitinimo tinklo.
  2. Sukdami smagratį pakelti adatą į aukščiausią padėtį. Nuimti staliuką ir atidaryti dangtelį.Patraukus laikančias auseles, ištraukti: šaudyklę, apsauginį žiedą ir šeivą.
  3. Labai įdėmiai Išvalyti visus matomus siūlus, kurie galėjo patekti į šeivos mechanizmą, įkliūti tarp detalių.

isrinkti

GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA – BANDYTI SIŪTI UŽSIKIRTUSIA MAŠINA PER JĖGĄ.
Tokį atvejį yra labai lengva nustatyti ir garantinis remontas – NEGALIOJA.

IV. Norint siūti storais siūlais būtina:
Pakeisti adatą į storesnę. Plonų adatų akutė yra per maža storiems siūlams, todėl jie stringa ir veliasi. Stora adata užtikrina tolygų storo siūlo padavimą.

V. Jei mašina daro daug kilpų (daro barzdą) ar kitaip velia siūlus būtina:
Ištraukti visus siūlus ir iš naujo įverti, labai atidžiai sekant instrukciją.

Taip pat konsultuojame telefonu: +370 5 2733035

Siuvimas gali būti paprastas!

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį