Braižytuvas (ploteris) Brother ScanNCut SDX900

Įrangos tipas: Skenavimo ir pjovimo mašina
Prekės ženklas:  brother
Nemokama programinė įranga: CanvasWorkspace
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje!
Kaina
437.00 € 460.00 €
Radote pigiau?

Skenavimo ir pjovimo mašina Brother ScanNCut SDX900

Nuskenuokite. Konvertuokite. Išpjaukite. Sukurkite! Įženkite į „ScanNCut“ – vienintelės pjovimo mašinos namams laisvalaikiui, kurioje įmontuotas skeneris – kūrybos pasaulį. Nebereikia pjovimo dažų, nereikia kompiuterio. „ScanNCut“ yra visiškai atskira elektroninė pjovimo mašina. Kurkite ir redaguokite tiesiai skystųjų kristalų jutikliniame ekrane – galimybės praktiškai beribės.

sdx900-working-on-machine_2 Įmontuotas skeneris
Skenuokite virtualiai viską: piešinį, žurnalų iškarpas, Jums brangias nuotraukas ir dar daugiau. Sukurkite begalę pjovimo ir piešimo raštų ir išsaugokite mašinos atmintyje.
600dpi skenavimas į USB
Skenuokite ir išsaugokite savo vaizdus jpeg formatu tiesiai į USB atmintinę naudodami įmontuotą jungtį. Skenuokite savo mėgstamiausias nuotraukas, piešinius ar didelius raštus didelėje skenavimo srityje.
Skenuoti pjovimo duomenims
Skenuokite, keiskite ir kurkite savo raštus. Išsaugokite ir naudokite pjovimui, piešimui, reljefinimui, folijavimui ar popieriaus perforavimui*. ScanNCut automatiškai sukurs pjovimo linijas, kurias galima naudoti pjaustymui, piešimui ar reljefinimui*.
*Premium funkcijas būtina įsigyti papildomai.
Pjaukite iki 3 mm storio medžiagą
Pjaukite storesnes medžiagas, pavyzdžiui, veltinį, ir putplastį iki 3 mm. Nauji 3 mm pjovimo ašmenys suteikia Jums laisvę atrasti įvairias medžiagas – visas vienais universaliais ašmenimis.
6
Ašmenų jutiklio technologija.
Dėl automatinių ašmenų sistemos nereikia spėlioti, idealiam pjūviui būtini tinkami pjovimo gylis ir spaudimas yra nustatomi automatiškai. Dar geresniems rezultatams gauti galite rankiniu būdu keisti nustatymus, kad tiktų Jums. Tobulas pjūvis kiekvieną kartą.
Tiesioginis pjovimas ir pjovimas pusiau
Nuskenuokite savo medžiagą, sukurkite išorines pjūvių linijas ir pasirinkite savo raštą tiesiai iš paviršiaus pjovimui. Atsikratykite vargo pjaunant raštus iš savo mėgstamiausių popieriaus ir audinių rankiniu būdu.
Taip pat puikiai tinka pjauti individualizuotus lipdukus naudojant parankią pjūvio pusiau funkciją.
7
Automatiniai ašmenys plonam audiniui
Specialiai sukurtas kruopščiai pjaustyti audinį skiautiniams ir aplikacijoms.Siūlų užleidimo ir siuvimo gairės
Pridėkite siūlės užleidimą ketvirčio colių žingsneliais, kad būtų lengviau karpyti pavyzdžius.

Fono skenavimas
Išnaudokite smulkius ir netaisyklingų formų audinio ir kartono gabaliukus. Naudodamiesi mūsų fono skenavimo funkcija, Jūs galite savo pavyzdį išdėstyti tiksliai savo likučiuose, sutaupydami neteisingų pjūvių, laiko ir pinigų!

Atskiras prietaisas
Kurkite ir keiskite savo raštus. Dėl itin didelio jutiklinio ekrano lengva kaip niekad keisti, didinti ir pritaikyti pagal poreikius nenaudojant kompiuterio ar mobiliojo prietaiso.

Užprogramuoti raštai ir šriftai
Dėl šriftų ir užprogramuotų raštų, įskaitant skiautinių raštus, „SDX Scanncut“ turės kažką kiekvienam asmeniui, projektui ar progai. Rinkitės iš pagrindinių formų, įmantrių raštų, apvadų, skiautinių pavyzdžių, šriftų ir dar daug ko.

Belaidžio ryšio jungtis
Belaidžio ryšio jungtimi galite siųsti raštus tiesiai iš savo nemokamos „CanvasWorkspace“ paskyros.
Nereikia laidų ar USB atmintinių.
SVG duomenų skaitymas
Gali tiesiogiai skaityti SVG failus – nereikia prieš tai konvertuoti. Daugiau laiko kūrybai, mažiau laiko konvertavimui.

Piešimas rašikliu *

Naudodami „ScanNCut“ galite pakeisti pjovimo failą – nesvarbu, ar ji buvo iš anksčiau nuskenuoto vaizdo, ar iš užprogramuoto rašto – tada per kelias sekundes atkurkite raštą piešinyje, pasirinkdami užpildymo pavyzdžius.

*Būtina papildomai įsigyti rašiklio laikiklį arba universalų rašiklio laikiklį.

Audinio pjaustymas*

Kviečiame visus skiautinių meistrus! Vienu mygtuko paspaudimu iškirpkite puikius skiautinius. „ScanNCut“ netgi gali pritraukti ir sumažinti norimą siūlių užleidimą, todėl galite skirti laiko tam, kas Jums tikrai patinka – kurdami savo širdžiai artimą turinį.
*Būtina papildomai įsigyti labai lipnius atramos lapus ir ašmenis plonam audiniui.

Galimybė įdėti lipdukų popieriaus ritinį nenaudojant kilimėlio*

Naudodami ritininio kreiptuvo funkciją, dabar galite įdėti ir pjaustyti lipdukų medžiagą ritinyje nenaudodami kilimėlio.

*Būtina papildomai įsigyti ritininį tiektuvą. „CanvasWorkspace“ (kompiuterio arba „Mac“ versija) būtina įdiegti, kai naudojate ritininio tiektuvo (Roll Feeder) funkciją.

Daugiau informacijos
Techniniai duomenys
Didelis 3,47″ (8,8 cm) skystųjų kristalų jutiklinis ekranas
Įmontuotas skeneris
Visiškai atskiras prietaisas – nereikalingas kompiuteris
682 užprogramuoti raštai, 7 šriftai
Iki 3 mm pjovimo gylis
Visiškai automatiniai ašmenys
11,7″ (297 mm) pločio pjovimo sritis
Belaidžio tinklo jungtis
Tikslus, greitesnis, tylesnis pjovimas
2 metų garantija
Pridėti priedai
 3 mm automatiniai ašmenys ir laikiklis
 2 x standartinis lipnus kilimėlis 12 x 12″ (305 x 305 mm)
Mentelė
Jutiklinis rašiklis
Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį