JUKI DLN-9010SS tiesiasiūlė pramoninė mašina su adatos transp. ir automatika

Įrangos tipas: Pramoninė tiesiasiūlė mašina

Prekės ženklas: JUKI

JUKI  DLN-9010SS  tiesiasiūlė pramoninė mašina

Šioje mašinoje yra  įdiegtos automatinės adatos pozicionavimo, automatinio  užtvirtinimo, siūlo nukirpimo ir pėdelės pakėlimo funkcijos, kurios padeda  sutaupyti iki  40% laiko gamybiniam gaminio apdirbimui.
Šiame  modelyje  yra  integruotas  servo variklis, kurio savybės  užtikrina lengvą ir tylų mašinos paleidimą, sklandų siuvimo reguliavimą, o taip pat elektros energijos taupymą. JUKI DLN-9010SS idealiai tinka daugumos  gaminių siuvimui, tokių kaip apatiniai, marškinėliai, kostiumai, džinsiniai rūbai ir gaminių siuvimui iš lengvos arba sunkios tekstilės. Valdymo pulto buvimas leidžia užprogramuoti iki 4 rūšių užtvirtinimus, etikečių prisiuvimą ir atlikti uždedamų kišenių nupeltakiavimą.  Įrenginys komplektuojamas su stalu ir varikliu. 

Pasiteirauti dėl kainos galite tel. 869988349, el. paštu eduardas@siuvimostilius.lt ar užpildę užklausos formą, paspaudę mygtuką “Teirautis”.

Теchninės charakteristikos:
Įntegruotas Servo variklis
Dygsnio ilgis – 5 mm
Pėdelės pakėlimo aukštis 6/13 mm
Automatinis tepimas. Minimalus
Maksimalus siuvimo greitis 5000 dyg/min
Operacijų programavimas: siūlų nukirpimas, automatinis užtvirtinimas, adatos pozicionavimas, dygsnių skaičiaus programavimas
Automatinis pėdelės pakėlimas
Padidintas korpusas

Garantija: 12 mėn

Instrukcija: lietuvių ir anglų kalba

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį