Melanžiniai siuvinėjimo siūlai Mettler Poly Sheen Multi (spalva 9983 )

Įrangos tipas: siūlai

Melanžiniai siuvinėjimo siūlai Mettler Poly Sheen Multi

Mettler Poly Sheen Multi – tai aukščiausios klasės siuvinėjimo siūlai pagaminti iš 100 % trilobalo poliesterio pluošto!Net unikalaus vaivorykštės grožio nepalyginsi su Poly Sheen Multi siūlų spindėjimu. Kaip nebūna dviejų visiškai vienodų vaivorykščių, taip nebūna dviejų vienodų siuvimo projektų, atliktų su Poly Sheen Multi siūlais.
Poly Sheen Multi siūlo 42-jų margių atspalvių pasirinkimą. Siūlai idealiai tinka siuvinėjimui, įvairiems dekoratyviniams darbams, skiautiniams dygsniuoti.

Mettler Jums siūlo neribotas kūrybos galimybes, derinant įvairius medžiagų ir siūlų atspalvius.

 Skiriamieji ypatumai:
▪ Poly Sheen Multi siuvinėjimo siūlai pagaminti iš 100 % trilobalo poliesterio pluošto, todėl jie žymiai stipresni negu viskoziniai siuvinėjimo siūlai.
▪ 50 % didesnė tempimo stiprumo riba ir optimalus tempimo koeficientas užtikrina nepriekaištingą siuvinėjimo procesą be pertraukų, kai nutrūksta siūlas.
▪ Labai aukšto atsparumo trinčiai ir susisukimui dėka, Jūsų išsiuvinėtas gaminys po daugelio metų puikiai blizgės ir atrodys kaip naujas.
▪ Aukščiausias atsparumas blukimui! Po skalbimo, sauso valymo, balinimo, lyginimo Poly Sheen Multi siuvinėjimo siūlų spalva lieka ryški ir visiškai nepakitusi.
▪ Specialiai sukurtas poliesterio pluoštas su trilobal skerspjūviu žymiai padidina spalvos ryškumą. Poly Sheen Multi siuvinėjimo siūlai – tai ryškumo ir blizgesio pavyzdys.
▪ Pažangi siūlų dažymo technologija užtikrina puikų spalvų spindėjimą.
▪ Poly Sheen Multi siūlai idealiai tinka bet kokio tipo audiniams.
▪ 42 atspalviai – puiki galimybė unikaliai dekoruoti savo gaminį!
▪ Siūlų Nr. 40, ritelėje 200 m. Rekomenduojamas adatos dydis Nr.70 – 80.

Papildomos „Mettler Poly Sheen Multi” siūlų savybės:
Skalbimas – Normalus skalbimas mašina, aukščiausia temperatūra 95° C
Balinimas – Galima balinti chloru, šaltu tirpalu
Lyginimas – Lygintuvo pado aukščiausia temperatūra 150° C
Cheminis valymas visais naudojamais tirpikliais
Mechaniškai džiovinti galima
Labai atsparūs susidėvėjimui ir susitraukimui

Mettler – tai aukščiausios kokybės vokiški siuvimo ir siuvinėjimo siūlai!

Senų tradicijų ir naujų inovacinių technologijų panaudojimo derinys užtikrina aukščiausią Mettler produktų kokybę. Siūlų gamybai naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos, o gamybos procesas nuolat kruopščiai kontroliuojamas.

Plačiausias Mettler siūlų spalvų asortimentas ir puikios savybės atvers tikrai begalinę kūrybos erdvę ir užtikrins nepriekaištingą siuvimo ir siuvinėjimo kokybę!

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį