Siuvinėjimo mašina bernette b70 deco

Įrangos tipas: Kompiuterizuotos
Prekės ženklas:  Bernina bernette
Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje! 
Kaina su PVM
1,290.00 €
Radote pigiau?

Siuvinėjimo mašina  bernette b70 deco

Pasinerkite į magišką siuvinėjimo pasaulį kartu su naująja bernette b70 deco !

bernette_b70_deco

BERNINA pristato naujausią 2019 metų siuvinėjimo mašinos modelį bernette b70 deco.  Ši stilinga šveicarų gamintojo Bernina mašina suteiks jums puikią galimybę papuošti namų interjerą, drabužius, kurti unikalius daiktus, atspindinčius Jūsų asmenišką skonį ir stilių.

Lengva naudotis liečiamu ekranu ir daugiafunkciniais mygtukais Siuvinėjimo modulis su trimis skirtingų dydžių lankeliais
Raskite tinkamą siuvinėjimo dizainą, redaguokite ir tiesiog vilkite per spalvotą 5 colių ekraną, kuris yra optimaliai išdėstytas mašinos centre. Daugiafunkcinių rankenėlių pagalba nustatykite savo siuvinėjimo motyvo dydį ir padėtį. Komplektacijoje yra net 3 skirtingo dydžio lankeliai, todėl labai lengva rasti tinkamą lankelį kiekvienam jūsų siuvinėjimo dizaino dydžiui. Galima siuvinėti motyvus iki 260 x 160 mm. Labai patogi lankelių tvirtinimo sistema leidžia greitai ir lengvai nuimti ir prisegti lankelį. Automatinio lankelio aptikimo funkcijos dėka ekrane matysite kiekvieno lankelio apibrėžtą siuvinėjimo sritį, kad galėtumėte optimaliai pritaikyti siuvinėjimo dizainą.
bernette_b70_deco_keyfeature1 bernette_b70_deco_keyfeature2
 Plačios kūrybinės galimybės su siuvinėjimo dizainais ir abėcėlėmis  „BERNINA Toolbox“ – tai paprasta naudoti siuvinėjimo programinė įranga, kurią jūs gausite nemokamai  kartu su mašina
 Mašinoje integruoti 208 siuvinėjimo dizainai ir net 7 siuvinėjimo abėcėlės. Motyvus galima redaguoti tiesiogiai ekrane, todėl galite lengvai pasukti, apversti ar sujungti dizaino elementus. Norite išgauti kažką unikalaus? Įkelkite savo siuvinėjimo dizainus arba dizainus, kuriuos redagavote ir kombinavote savo „BERNINA Toolbox“ programinėje įrangoje, naudodami USB atmintinę. Būkite kūrybiški, naudodami „Lettering and Editing“ modulius ir 300 papildomų siuvinėjimo dizainų ir 100 papildomų šriftų. Kiekviename modulyje yra didelis siuvinėjimo dizainų pasirinkimas, kurį galima atsisiųsti iš „BERNINA“ debesies. Galite netgi redaguoti siuvinėjimo dizainus tiesiogiai debesyje, naudodami nešiojamąjį kompiuterį.
 bernette_b70_deco_keyfeature3  bernette_b70_deco_keyfeature4
 Patogūs viršutinio ir apatinio siūlo jutikliai  Pėdelės spaudimo reguliatorius ir siūlo įtempimo nustatymas pagal medžiagą
Automatinis viršutinio ir apatinio siūlo kontrolės prietaisas automatiškai stabdo siuvinėjimo procesą, kai siūlas nutrūksta arba baigiasi. Taip pat permatomo horizontalios šaudyklės dangtelio dėka prieš siuvinėjimą patikrinamas apatinio siūlo kiekis ritelėje.

Siuvinėjant būtinas tinkamas siūlo įtempimas. Kai kurioms medžiagoms, pvz. lengviems arba ploniems audiniams, būtina gerai nustatyti pėdelės spaudimą ir siūlo įtempimą.  „Bernette b70 DECO“ siūlo šias praktines funkcijas. Dideli projektai gali būti sudėtingi, tačiau su specialia šokinėjančia siuvinėjimo kojele jūsų dygsniai visada atrodys gražiai.

 bernette_b70_deco_keyfeature5  bernette_b70_deco_keyfeature7

Siuvinėjimo plotas 26 x 16 cm leis kurti didelius nuostabius projektus, ar tai būtų išskirtinė pagalvė, ar išsiuvinėtas paveikslas, ar gražus užrašas ant marškinių vasarai – bernette b70 deco bet kokį jūsų sumanymą atliks nepriekaištingai.

bernette_b70_deco21 bernette_b70_deco22

Bernina modeliai pasižymi ypatingai paprastu valdymu, visos funkcijos išdėstytos labai logiškai ir aiškiai, todėl darbas su bernette b70 bus tikrai greitas, malonus ir labai įdomus.

bernette_b70_deco17 bernette_b70_deco18
bernette_b70_deco19 bernette_b70_deco20

Bernette b70 deco siūlo daug patogių funkcijų jūsų greitam ir patogiam siuvinėjimui – automatinis siūlo nukirpimas, integruotas siūlų kontrolės mechanizmas, automatinis siūlo įvėrimo mechanizmas, didelis siuvinėjimo greitis 860 aps./min.  USB jungties dėka galima įkelti siuvinėjimo pavyzdžius iš kompiuterio USB atmintinės pagalba. Tokiu būdu Jūs turite galimybę kurti savo pavyzdžius specialios programos pagalba arba tiesiog įkelti naujus dizainus iš Interneto.

bernette_b70_deco2

Dar vienas labai didelis šio modelio privalumas yra mašinos universalumas. Bernette b70 deco skaito įvarius dažniausiai naudojamus siuvinėjimo formatus: VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES. Todėl radus internete patinkantį siuvinėjimo dizainą, jums nereikės galvoti kaip jį konvertuoti į reikiamą formatą. Tiesiog įrašykite į USB raktą ir mėgaukitės siuvinėjimo procesu.

bernette_b70_deco5 bernette_b70_deco6
bernette_b70_deco9 bernette_b70_deco8

Priedai komplektacijoje:

Lankelis L:

Didelis siuvinėjimo lankelis yra nepakeičiama priemonė, skirta sukurti didelius ir sudėtingus siuvinėjimo dizainus. Lankelio L maksimalus siuvinėjimo paviršius yra 16,0 × 26,0 cm ir suteikia pakankamai vietos didesniems, sudėtingiems namų tekstilės ir drabužių motyvams. Šablonas  užtikrina tikslų siuvinėjimo projekto išdėstymą lankelio viduje.

Lankelis M:

Šis siuvinėjimo lankelis idealiai tinka vidutinio dydžio siuvinėjimo projektams. Maksimalus siuvinėjimo paviršius yra 12,0 × 18,0 cm ir suteikia pakankamai vietos įdomiems siuvinėjimo dizainams ant namų tekstilės ir drabužių. Šablono dėka siuvinėjimo projektų išdėstymas yra labai tikslus.

bernette_b70_deco_accessories4 bernette_b70_deco_accessories3
Lankelis S:
Šis siuvinėjimo lankas idealiai tinka siuvinėti mažus dizainus. Jo siuvinėjimo paviršius yra 5,0 x 7,0 cm. Šablonas užtikrina tikslų audinio išdėstymą, kas padeda sukurti profesionaliai atrodančius siuvinėjimo darbus.
Siuvinėjimo pėdelė:
Ši pėdelė yra tikras siuvinėjimo ekspertas. Ovali, šiek tiek išlenkta kojelės forma palengvina dygsnių judėjimą. Tai užtikrina tvirtą ir tinkamą dygsnių formavimąsi.
bernette_b70_deco_accessories2 bernette_b70_deco_accessories1

Spyruokliuojanti siuvinėjimo pėdelė:
Ši pėdelė yra puikus pasirinkimas, kai reikia siuvinėti ant storų ir pustų audinių, pvz., kilpinių audinių. Spyruoklinio mechanizmo dėka, siuvinėjamai medžiagai taikomas optimalus spaudimas, tuo pačiu metu pėdelės judėjimas kompensuoja bet kokias nelygias sritis, pvz. siuvinėjant tūrines išpūstas raides arba daugiasluoksnes antklodes. Tokiu būdu užtikrinamas idealus siuvinėjimo rezultatas.

Liečiamojo ekrano lazdelė
Kad skystųjų kristalų ekranu būtų lengviau naudotis komplekte yra speciali lazdelė, kuri palengvina ir pagreitina jūsų darbą su ekranu. Lazdelės naudojimas padeda palaikyti visada švarų ekraną.
bernette_b70_deco_accessories5  bernette_b70_deco_accessories6

VIDEO PAMOKOS

Atnaujinimas:
Programinės įrangos atnaujinimus rasite skiltyje “SUPPORT” čia.

Viską tą patį rusų kalba rasite skiltyje “поддержка” čia.

Instrukcija:

  1. lietuvių kalba
  2. anglų kalba
  3. rusų kalba

 

 

Techninės charakteristikos:

5 colių LCD liečiamas spalvotas ekranas
Horizontali šaudyklė „Drop-in“
Ryšys su personaliniu kompiuteriu  USB atmintinės pagalba;
Aplankas su siuvinėjimo failais;
Ekonominis režimas – galimybė nustatyti išsijungimo laikmatį
Reguliuojamas pėdelės prispaudimas
Prispaudimo pėdelės daviklis
Integruotas siūlo įvėrimo mechanizmas
208 integruotų siuvinėjimo paveiksliukų
7  įvairūs šriftai tekstams
Meniu įvairiomis kalbomis
Siuvinėjimo greitis – iki 860 dyg./min
Švelnus greičio reguliatorius
Maksimalus siuvinėjimo plotas – 160 x 260 mm
Integruota atmintis
Reguliuojamas siūlo įtempimas ekrane
Automatinis siūlo nukirpimas
Rankinis siūlo nukirpimas (mygtuku)
Start/Stop mygtukas
Automatinis pėdelės pakėlimas
Nutrukusio viršutinio ir apatinio siūlų davikliai
4 LED lempučių apšvietimo sistema
USB jungtis atmintinei
Paveiksliuko redagavimas ekrane :
didinimas/mažinimas nuo 80% iki 120%,
sukimas 45 laips. ir po 1 laips.,
paveiksliuko horizontalus ir vertikalus apvertimas,
veidrodinis atvaizdas,
galimybė rašyti tekstą lanku,
paveiksliukų kombinavimas, kopijavimas,
spalvotų paveiksliukų pavertimas vienspalviais.

Skaitomi siuvinėjimo formatai: VP3, VIP, PEC, HUS, DST, EXP, JEF, PES

Standartinė mašinos komplektacija:
Siuvinėjimo lankelis L 160 x 260 mm
Siuvinėjimo lankelis M 130 x 180 mm
Siuvinėjimo lankelis S  50  x 70 mm
Pėdelė siuvinėjimui standartinė
Pėdelė siuvinėjimui spyruokliuojanti
Ritelės – 3 vnt.
Atsuktuvas
Šepetėlis/ ardiklis
Adatų rinkinys
Siūlų ritės laikiklis didelis
Siūlų ritės mažas – 2 vnt.
Siūlų ritės vidutinis
Papildomas siūlų ritės strypas
Tepalas
Siūlų ritės tarpinė minkšta
BERNINA Toolbox programinė įranga
Minkštas apsauginis dėklas

Garantija:
24 mėnesių – fiziniams asmenims;
12 mėnesių – juridiniams asmenims.
Pristatymas Lietuvoje nemokamas.

Instrukcija: lietuvių, anglų, rusų kalbomis
Gamintojas: BERNINA INTERNATIONAL AG, Šveicarija

Prekė įdėta į krepšelį!
Krepšelis:
Peržiūrėti krepšelį